NOVÉ – Příměstské tábory 2022

Naši milí,
v létě nabízíme  v Rybičce letní příměstské tábory pro předškolní děti od 3 do 10 let. Denní program se odehrává mezi 7:30 -16.30 hod. Příchod dětí je možný do 9.00, kdy začíná program. Vyzvedávání dětí probíhá od 16.00 do 16.30 nebo dle potřeby. Letošní termíny:
11. 7.- 15. 7. – POSLEDNÍ MÍSTA Indiáninahlédnutí do světa, kterému nevládne člověk. Bílý muž má jasno. Svět je potřeba objevit, překonat, dobýt, ovládnout. A nebo ne? Vydáme se na dobrodružnou cestu napříč divokým západem a setkáme se s těmi, kdo žijí trochu jinak.  ….Objevíme bájný poklad?

18. 7. – 22. 7. – MÁME PLNO Princové jdou na draka. Za devatero horami se ztratila princezna. Mnoho urozených princů po ní neúspěšně pátralo a všichni to vzdali. Ale přeci ji v tom nenecháme. Posbírejme odvahu a vydejme se ji zachránit. Nač je urozenost zlatého erbu a nač je urozenost zlatého srdce? A co je pravá odvaha?

22. 8. –  26.8. – POSLEDNÍ MÍSTA S Willy Fogem kolem světa. Svět je malý a o náhody tu není nouze. A tak i my shodou náhod potkáme gentlemana Willyho Foga na jeho cestě. Svět je ale velký a lidé v něm jsou různí. Jací tedy budou cizí lidé v cizím kraji, cizí mrav a obyčej? A dokážeme se vrátit včas?

Postup přihlašování 
1. Vyplňte přihlášku ZDE
2. Zároveň uhraďte, prosím, 2500,-Kč na účet Rybičky 2300460526/2010.  Do zprávy pro příjemce uveďte prosím „jméno dítěte tábor“. Dítě je přihlášeno až po zaplacení. Obědy se platí 50,- na den těsně před táborem na účet Zdravého restaurantu – info dodáme předem.
3. Přihlášení vám potvrdíme zpětně emailem.PaPa Lýdie

Máme plno pro příští školní rok 2022/23

Milí rodičové,

pro příští školní rok bohužel nemůžeme přijmout žádné nové dítě. Došlo trochu překvapivě k úplnému zaplnění kapacity našimi stávajícími dětmi a jejich sourozenci. Tímto se omlouváme všem čekatelům. Je to ještě dlouhá doba, je možné, že se nějaké místo uvolní. Pokud jste přihlášení, budeme vás kontaktovat.

Vaše Lýdie Kubíčková

Nový školní rok

milí přátelé, vítáme vás v novém školním roce. Opět se těšíme na další další dobrodružství. Všechny aktivity našeho společenství, tj. školky Rybičky, sboru Církve bratrské, i skautského oddílu 42.Rybka najdete v KALENDÁŘI.

Je to za námi i před námi! :)

Milí přátelé,
máme za sebou krásné léto, prožili jsme skautský tábor Hobit i tábor pro rodiny s dětmi Hiawatha – mrkněte na foto :).
A teď už opět do školky. Moc se na vás těšíme! Vaši Lýdie, Daník, Tomášek, Míša, Áďa, David a další.

Otevřeli jsme!

Moji milí, aktuálně máme opět otevřeno. Upravili jsme podmínky docházky vzhledem k situaci. Informujte se na lydie.kubickova@gmail.com

Nábor do PULCE

Milí přátelé,

rádi bychom pozvali vaše děti do našeho nejmenšího klubíku Pulec. Zveme děti školkové. Osvědčilo se nám začít s dětmi čtyřletými, ale v některých případech i tříletými.

Setkáváme se každý čtvrtek Celý příspěvek

Masopust!!

Moji milí,

 Fotkasrdečně zveme na již tradiční Masopust.
Proběhne v neděli 9. 2. 2020 v 15 hodin v Rybičce.
S sebou něco dobrého, zdravého a kostým! Rodiče klidně taky. Budeme si hrát mimo jiné na prasátka – to se osvědčilo, no a budeme samozřejmě venku.
Moc se těšíme na společné veselení!
Vaši Tety a strýcové

AO aneb setkání Anonymních otců

Ahoj otcové, přátelé a kamarádi,
zvu vás opět každé první úterý v měsíci 19.00 na setkání otců a tátů.
Ne nadarmo si bereme do vínku znak Anonymních Alkoholiků. I my máme své zápasy, prohry, zklamání. Popovídáme o tom, jak zvládáme i nezvládáme tuhle naši životní roli. Zkusíme se povzbudit, třeba najít nějakou cestu ven.

Jste srdečně zváni!

Dvourychlostní Ydykseb8 28.2.-1.3. 2020

Nazdar Chlapi,
chtěl bych vás a vaše statečné ratolesti pozvat na další třeskutou expedici
učiníme Další pokus o Dobytí severního pólu, tentokráte v termínu 28.2.-1.3. 2020! Tentokráte můžete s sebou vzít mladší i starší kusy – prostě pojedeme dvourychlostně! 

dobytí severního pólu
Budeme budeme opět driftovat, hrát kopanou, hrát na kytaru, rozdělávat z ní oheň, jíst psy! Na programu i prohlídka petrohradské Ermitáže!
Jako základna nám tentokráte poslouží chajda na Pusté Rybné
Čekají nás bojové

Celý příspěvek