Nový školní rok

milí přátelé, vítáme vás v novém školním roce. Opět se těšíme na další další dobrodružství. Všechny aktivity našeho společenství, tj. školky Rybičky, sboru Církve bratrské, i skautského oddílu 42.Rybka najdete v KALENDÁŘI.

Letní příměstské tábory s Rybičkou 2021 – od 3 do 10 let

Hiawatha3Naši milí,
v létě nabízíme  v Rybičce letní příměstské tábory pro předškolní děti od 3 do 10 let. Denní program se odehrává mezi 7:30 -16.30 hod. Příchod dětí je možný do 9.00, kdy začíná program. Vyzvedávání dětí probíhá od 16.00 do 16.30 nebo dle potřeby.

letošní termíny:

  • 12-16.7. Poklad kapitána Morgana – Na bouřlivých vlnách a tajemných ostrovech pátráme po stopách darebného piráta Morgena. Skládáme dohromady indicie k pokladu i střípky ze života obávaného kapitána. Proč se stal pirátem? Opravdu byl tak zlý? Vrátíme mu to? A co uděláme s pokladem?
  • 19-23.7. Dobytí severního pólu – Česká polární výprava Karla Němce nás přibere do svých řad. Cestou nás čeká spousta rozhodnutí, nástrah a překvapení. Vezmeme s sebou psy? Získáme si eskymáky na svou stranu? Objevíme Játyho? Vyhneme se medvědům? Objevíme točnu? …nebo se s nepořízenou vrátíme domů, do Prahy, do Podolí, do lékárny…
  • 23-27.8. Bob a Bobek – králíci bez klobouku –  Bob a Bobek, známí cestovatelé, po své pouti kolem světa zavítají i do Brna. Poznáme s nimi taje cizích krajů, cestovatelské dovednosti a to, že všude žijí lidé. Ale proč ztroskotali v Brně? A kde je jejich klobouk? … Pátrání může začít!

Postup přihlašování

1. Vyplňte přihlášku ZDE

2. Zároveň uhraďte, prosím, 2400,-Kč na účet Rybičky 2300460526/2010.  Do zprávy pro příjemce uveďte prosím jméno dítěte, heslo „tábor“. Dítě je přihlášeno až po zaplacení. Obědy se platí 50,- na den těsně před táborem na účet Zdravého restaurantu – info dodáme předem.

3. Přihlášení vám potvrdíme zpětně emailem.

Pa

Lýdie

Zápis na školní rok 2021/22 finišujeme v únoru

Milí přátelé a kamarádi,

začátkem února finišujeme zápis na příští školní rok  2021/2022. Zbývá několik posledních volných míst. Pro přihlášení prosím vyplňte:

 

Pro informace ohledně kapacity prosím kontaktujte Lýdii Kubíčkovou, tel.: 776334421, rybicka.info@gmail.com.

Ti, kteří už žádost vyplnili, nemusí vyplňovat znovu, jsou v evidenci.

 

Je to za námi i před námi! :)

Milí přátelé,
máme za sebou krásné léto, prožili jsme skautský tábor Hobit i tábor pro rodiny s dětmi Hiawatha – mrkněte na foto :).
A teď už opět do školky. Moc se na vás těšíme! Vaši Lýdie, Daník, Tomášek, Míša, Áďa, David a další.

Otevřeli jsme!

Moji milí, aktuálně máme opět otevřeno. Upravili jsme podmínky docházky vzhledem k situaci. Informujte se na lydie.kubickova@gmail.com

Nábor do PULCE

Milí přátelé,

rádi bychom pozvali vaše děti do našeho nejmenšího klubíku Pulec. Zveme děti školkové. Osvědčilo se nám začít s dětmi čtyřletými, ale v některých případech i tříletými.

Setkáváme se každý čtvrtek Celý příspěvek

Masopust!!

Moji milí,

 Fotkasrdečně zveme na již tradiční Masopust.
Proběhne v neděli 9. 2. 2020 v 15 hodin v Rybičce.
S sebou něco dobrého, zdravého a kostým! Rodiče klidně taky. Budeme si hrát mimo jiné na prasátka – to se osvědčilo, no a budeme samozřejmě venku.
Moc se těšíme na společné veselení!
Vaši Tety a strýcové

AO aneb setkání Anonymních otců

Ahoj otcové, přátelé a kamarádi,
zvu vás opět každé první úterý v měsíci 19.00 na setkání otců a tátů.
Ne nadarmo si bereme do vínku znak Anonymních Alkoholiků. I my máme své zápasy, prohry, zklamání. Popovídáme o tom, jak zvládáme i nezvládáme tuhle naši životní roli. Zkusíme se povzbudit, třeba najít nějakou cestu ven.

Jste srdečně zváni!