• Příměstské tábory v Rybičce 2018

  Naši milí,

  v létě nabízíme  v Rybičce letní příměstské tábory pro děti od 3 do 7 let. Denní program se odehrává mezi 7:30 -16.30 hod. Příchod dětí je možný do 9.00, v 9.00 začíná program. Vyzvedávání dětí probíhá od 16.00 do 16.30.

  Nabízíme následující termíny:

  1. Poklad kapitána Morgana 23.7.-27.7. 

  Na bouřlivých vlnách a tajemných ostrovech pátráme po stopách darebného piráta Morgena. Skládáme dohromady indicie k pokladu i střípky ze života obávaného kapitána. Proč se stal pirátem? Opravdu byl tak zlý? Vrátíme mu to? A co uděláme s pokladem?

  2. Lovci mamutů 20.-24.8.

  Staneme se tlupou pravěkých lidí a okusíme něco z jejich života. Budujeme si svoji osadu. Organizujeme svoji společnost. Objevujeme oheň i další vymoženosti. Kopeme jámu. Přemůže malý človíček obrovského mamuta?

  3. Dobytí severního pólu 27.-31.8.

  Česká polární výprava Karla Němce nás přibere do svých řad. Cestou nás čeká spousta rozhodnutí, nástrah a překvapení. Vezmeme s sebou psy? Získáme si eskymáky na svou stranu? Objevíme Játyho? Vyhneme se medvědům? Objevíme točnu? …nebo se s nepořízenou vrátíme domů, do Prahy, do Podolí, do lékárny…

   

  Cena tábora za týden je 1900,- Kč a zahrnuje program, pomůcky a materiál na tvořivé činnosti,  odpolední svačinku. Obědy k tomu za 50,-/den. V minulých letech byla také možnost získat příspěvek zdravotní pojišťovny.

  Postup přihlašování

  Vyberte si termíny, vyplňte přihlášku ZDE.

  Po vyplnění elektronické přihlášky vám pošleme potvrzení o přijetí. Poté pošlete prosím zálohu 500,-Kč do 14ti dnů na účet Rybičky  2300460526/2010Zbytek ceny tábora je potřeba doplatit nejpozději do 30.5. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím jméno dítěte + tábor

  Po 30.5. je možné vrátit platbu pouze v případě, když se podaří za dítě sehnat náhradu. V opačném případě platba za tábor propadá ve prospěch organizátora.

  Pa

  L

Comments are closed.