• Příměstské tábory v Rybičce 2019

  Naši milí,

  v létě nabízíme  v Rybičce letní příměstské tábory pro děti od 3 do 7 let. Denní program se odehrává mezi 7:30 -16.30 hod. Příchod dětí je možný do 9.00, v 9.00 začíná program. Vyzvedávání dětí probíhá od 16.00 do 16.30.

   

  Nabízíme následující termíny:

  1. John Wood – muž, který kráčel s bílým psem 22.7. – 26.7. 

  Svět je jenom jeden a pro všechny se stejně točí. Nahlédneme spolu do životních osudů a rozhodování legendárního zálesáka Johna Wooda a položíme si s ním nelehké otázky. Jak přežít v divočině? Kdo je divoch a kdo ten hodný? Ke komu se přidat, koho se zastat a kdo si „zaslouží“ mou pomoc? My vs. Oni? (Podobnost s novým albem Radůzy je čistě náhodná )

  1. Bob a Bobek – králíci bez klobouku 19. 8. – 23. 8.

  Bob a Bobek, známí cestovatelé, po své pouti kolem světa zavítají i do Brna. Poznáme s nimi taje cizích krajů, cestovatelské dovednosti a prozradí nám, jak se na cestách uživili. Ale proč ztroskotali v Brně? A kde je jejich klobouk? … Pátrání může začít! (Podobnost se známým televizním dokumentem o lidech je čistě náhodná 😉 )

  1.  Dva myšáci v lese – karta se obrací, děti se stávají průvodci lesem i životem  26.8. – 30.8.

  Do našeho lesa zabloudili dva myšáci z velkoměsta a jsou pořádně zmatení. Děti ale v lese jen tak něco nepřekvapí. Co je les a co je svět? Kdo v něm žije strašlivý a kdo je kamarád? Myšáci mají spoustu podivných otázek a děti budou hledat odpovědi. ….Opravdu žije v lese obluda? (Podobnost s úspěšným předloňským táborem je čistě náhodná 😉 )

  Cena tábora za týden je 2300,- Kč a zahrnuje program, pomůcky a materiál na tvořivé činnosti,  odpolední svačinku.

  Obědy k tomu za 50,-/den. V minulých letech byla také možnost získat příspěvek zdravotní pojišťovny.

  Postup přihlašování

  Vyberte si termíny, vyplňte přihlášku ZDE. Přihlášení laskavě dokončete uhrazením ceny ceny 2300,- na účet školky 2300460526/2010. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím „jméno dítěte + tábor„. 

  Po 30.5. je možné vrátit platbu pouze v případě, když se podaří za dítě sehnat náhradu. V opačném případě platba za tábor propadá ve prospěch organizátora.

  Pa

  L

Comments are closed.