Letní příměstské tábory s Rybičkou 2021 – od 3 do 10 let

Hiawatha3Naši milí,
v létě nabízíme  v Rybičce letní příměstské tábory pro předškolní děti od 3 do 10 let. Denní program se odehrává mezi 7:30 -16.30 hod. Příchod dětí je možný do 9.00, kdy začíná program. Vyzvedávání dětí probíhá od 16.00 do 16.30 nebo dle potřeby.

letošní termíny:

  • 12-16.7. Poklad kapitána Morgana – Na bouřlivých vlnách a tajemných ostrovech pátráme po stopách darebného piráta Morgena. Skládáme dohromady indicie k pokladu i střípky ze života obávaného kapitána. Proč se stal pirátem? Opravdu byl tak zlý? Vrátíme mu to? A co uděláme s pokladem?
  • 19-23.7. Dobytí severního pólu – Česká polární výprava Karla Němce nás přibere do svých řad. Cestou nás čeká spousta rozhodnutí, nástrah a překvapení. Vezmeme s sebou psy? Získáme si eskymáky na svou stranu? Objevíme Játyho? Vyhneme se medvědům? Objevíme točnu? …nebo se s nepořízenou vrátíme domů, do Prahy, do Podolí, do lékárny…
  • 23-27.8. Bob a Bobek – králíci bez klobouku –  Bob a Bobek, známí cestovatelé, po své pouti kolem světa zavítají i do Brna. Poznáme s nimi taje cizích krajů, cestovatelské dovednosti a to, že všude žijí lidé. Ale proč ztroskotali v Brně? A kde je jejich klobouk? … Pátrání může začít!

Postup přihlašování

1. Vyplňte přihlášku ZDE

2. Zároveň uhraďte, prosím, 2400,-Kč na účet Rybičky 2300460526/2010.  Do zprávy pro příjemce uveďte prosím jméno dítěte, heslo „tábor“. Dítě je přihlášeno až po zaplacení. Obědy se platí 50,- na den těsně před táborem na účet Zdravého restaurantu – info dodáme předem.

3. Přihlášení vám potvrdíme zpětně emailem.

Pa

Lýdie

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je david. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.