28.7.2012

POSLEDNÍ INFO PŘED TÁBOREM

Milé děti a milí rodičové,

Tábor se blíží, proto prosím věnujte pozornost následujícím informacím.

————————————————————————————–

1. ODJEZD SI ORGANIZUJE KAŽDÝ SÁM. Prosím, abyste dopravili své děti na tábořiště v neděli po obědě NEJPOZDĚJI do 14. hodiny z důvodu společného začátku.  POZOR, JSME NA NOVÉM MÍSTĚ – VIZ MAPKA v sekci o táboře

2. DOKUMENTY: Prosím VĚNUJTE ZVÝŠENOU POZORNOST VŠEM DOKUMENTŮM NA TĚCHTO STRÁNKÁCH – viz menu, POKUD NEBUDOU V POŘÁDKU, JE TO OPRAVDU PROBLÉM A DÍTĚ NEMŮŽE BÝT PŘIJATO NA TÁBOR.

KORONAVIROVÝ CERTIFIKÁT: vzhledem k současným opatřením vás prosíme o jedno z následujících certifikovaných potvrzení (nestačí čestné prohlášení).
• 14 dní po druhé dávce očkování (certifikát stažený z portálu ocko.uzis.cz)
PCR test starý max. 7 dní
• Potvrzení o prodělané nemoci, platí max. 180 dnů

POZOR, ZMĚNA: V případě potřeby je zde možnost zakoupit ve vybraných lékárnách (seznam zde: https://www.kloktej.to/seznam-odbernych-mist.html) samotestovací sadu, kterou po otestování a vyplnění žádanky odevzdáte v příslušné lékárně, s výsledkem do cca 48 hod.Více info na KLOKTEJ.TO.

Rozhodli jsme se, že nebudeme akceptovat antigenní testy. Totiž v případě, že by byl test v polovině tábora pozitivní, museli bychom zavřít celý tábor. A to jistě chápete, že nemůžeme připustit.

V případě nejasností a dotazů se obraťte na
Žužu – 725989509.

3. KONEC TÁBORA: tábor bude končit v pátek v odpoledních hodinách. Přijeďte si pro děti prosím mezi 14. a 15. hod.

4. MOBILNÍ TELEFONY A VEŠKERÁ ELEKTRONIKA JSOU ZAKÁZÁNY. PROSÍM, ABYSTE NA TO SKUTEČNĚ DOHLÉDLI. Mladší děti jsou po telefonátech domů rozhozené a plačtivé. Stalo se nám také, že skupina dětí se přestala účastnit programu tábora a začali se scházet, aby hráli na mobilech. Rádi bychom vytvořili dětem alespoň dva týdny bez virtuální reality a bez špuntů v uších. Nehledě k tomu, že tyto věci někdy vytvářejí zbytečné napětí mezi dětmi a celkově ruší atmosféru pobytu v přírodě.

5. NÁVŠTĚVY NA TÁBOŘE: Vzhledem ke koronavirové situaci nelze navštívit tábor. D

6. SLADKOSTI? Dobře zvažte množství sladkostí. Nedávejte více, než jednu na den, raději méně. Některé děti nejí jídlo na táboře a cpou se sladkostmi a pak jim bývá špatně. Chceme, aby se děti naučily jíst to, co dostanou do ešusu. Je to součást vedení k dospělosti.

7. DOTAZY: žádná otázka není špatná, proto nás neváhejte kontaktovat s jakýmkoli dotazem: david.kubicek@skaut.cz, tel: 608116565

S pozdravem

Váš David Kubíček

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *