by Dalimil Petrilák,
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Duchovní obnova v tichu

30.3.2017 - 2.4.2017

1100Kč

Pozvání ke společné duchovní obnově

„On však odcházíval na pustá místa a tam se modlil.“ Lk 5,16

Milí bratři a sestry, milí přátelé!

Zveme Vás na duchovní obnovu. Chtěli bychom Vám poskytnout prostor pro setkání s Pánem Bohem v tichu. Během tří dnů budeme spolu zachovávat ticho a nebudeme mluvit, abychom si vytvořili podmínky klidu, soustředění a vnitřního ticha. Každý den budou společné bohoslužby a několik setkání, krátkých úvodů zaměřených na osobní rozjímaní nad biblickým textem, kterými nás povede Kateřina Hodecová. Potom budeme každý sám v tichu rozjímat a modlit se.

Duchovní obnova bude probíhat na faře v Cetechovicích v dnech od 30.3 až 2.4 2017. Příchod bude individuální (nebo podle osobní domluvy) ve čtvrtek podvečer. Přihlášeným účastníkům zašleme další podrobnosti a popis, jak se tam dostat. Ubytováni budeme po dvou. Celodenní strava bude zajištěna, budeme si tam moci uvařit i kávu nebo čaj. Pokud máte potřebu dietní nebo speciální stravy, prosím, napište to do přihlášky, domluvíme se, co se s tím dá udělat.

Celková cena za pobyt se stravou bude 1100Kč. Platit se bude až přímo na místě. Pokud by výše ceny byla nepřekonatelnou překážkou, prosím, ozvěte se. Na druhé straně, pokud by Vám to situace umožnila a chtěli byste přispět jiným na pobyt v tichu, můžete se také ozvat.

Pokud Vás tato možnost oslovila, chtěli byste se zúčastnit, prosím, přihlaste se u mě osobně nebo mi napište mail na adresu maria.uhlikova@cb.cz.

Mária Uhlíková

Kateřina Hodecová pracuje v Trans World Radiu, je členkou baptistické církve v Brně, spolupracovala s jezuity, a vedla samostatné duchovní cvičení i ekumenické cvičení spolu s jezuitským knězem.

Podrobnosti

Zahájení:
30.3.2017
Ukončení:
2.4.2017
Cena:
1100Kč
Rubriky Akce:
,

Místo konání

Fara Cetechovice
Cetechovice 9
Cetechovice, Česká republika
+ Google Mapa