Klub rodičů a dětí

Srdečně Vás zveme do Klubu rodičů a dětí, který pravidelně probíhá vždy každý 2., 3. a 4. čtvrtek v měsíci od 9:45 do 11:15 v našem sboru Církve Bratrské na Kounicově ulici 15 (Brno) za průjezdem ve dvoře, v suterénu.

 

Neváhejte a přijďte se podívat mezi nás:

- Seznámíte se s dalšími rodiči, děti i dospělí naváží nová přátelství

- Můžete se sdílet, zamýšlet nad nejrůznějšími tématy z duchovního i běžného života

- Dospělí i děti se u nás mohou účastnit hravých, vzdělávacích, tvořivých i rozvojových aktivit

- Můžete si však přijít třeba i jen odpočinout, pohrát, zkrátka pobýt a třeba se občerstvit teplými i studenými nápoji a případnou malou svačinkou dodanou příchozími rodiči a dětmi

- Přijít mohou rodiče, prarodiče i děti všeho věku:)

 

V rámci pravidelných programů se rozhodně nebudeme nudit:

Všechny druhé čtvrtky v měsíci budou věnovány tematickým klubům, v nichž se budeme zamýšlet nad zvoleným tématem, sledovat ho z Biblického pohledu, sdílet k němu své vlastní zkušenosti i názory a také k danému tématu společně s dětmi tvořit.

Každý třetí čtvrtek v měsíci si můžete přijít s rodilou mluvčí Amy Dohnalek procvičit své dovednosti v anglické konverzaci.

A vždy čtvrtý čtvrtek v měsíci se budeme individuálně i skupinově věnovat logopedii a rozvoji komunikačních dovedností pod vedením speciální pedagožky a logopedky PhDr. Pavly Sychrové, Ph.D.

Přesný rozpis programů do konce ledna naleznete ZDE.
Program na druhé pololetí naleznete ZDE.

 

Příspěvek na provoz klubu je dobrovolný.

Těšíme se na vás.

Pokud chcete dostávat program každý měsíc mailem, případně být upozorněni na nečekané změny programu neváhejte kontaktovat Pavlu Sychrovou na e-mail:

sychrova.pavla@gmail.com

Kde nás najdete

Kounicova 15, Brno