Oznámení 18. – 25. 11.

V pondělí 19. listopadu bude tvořivý kroužek.

Ve středu na biblické hodině budeme pokračovat ve studiu Matoušova evangelia, tentokrát na téma Čiňte pokání. Výkladem poslouží bratr kazatel Daniel Komrska.

Bratr kazatel Asszonyi čerpá od 18. 11. do 1. 12. studijní volno.

Na příští neděli 25. 11. je vyhlášena sbírka na diakonii. Na tuto sbírku můžete přispívat i převodem na účet sboru, do zprávy pro příjemce uveďte prosím, že jde o sbírku na diakonii.

Noví zájemci o předplatné celocírkevního časopisu Brána se mohou hlásit do 25. listopadu u sestry Aničky Zachariášové. Pokud byste naopak chtěli předplatné ukončit, nahlaste jí to také.

Zveme Vás na společné vyřezávání betlému. První setkání proběhne v neděli 2. prosince odpoledne (před večírkem), každý dostane kus lipového dřeva a může z něj vyřezat figurku. Radit nám bude profesionální řezbář. Můžete k nám pozvat kamarády, kolegy, sousedy... Podrobnější informace jsou na tištěných pozvánkách v předsálí. V případě zájmu se prosím co nejdřív nahlaste Pavlovi Dvořákovi.

V pondělí 12. listopadu nás do nebeského domova předešla sestra Lydie Kheková z Třebíče, poslední rozloučení bylo v pátek 16. listopadu.

Středeční biblické hodiny budou od prosince začínat v 18 hodin. Staršovstvo tak rozhodlo na přání návštěvníků biblických hodin.

Sbírka z minulé neděle činila 9869 korun, všem dárcům děkujeme.

Bez komentáře


Zanechte vzkaz

Your email address will not be published Povinné položky jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*