Oznámení 20. ledna

Na večírku bude naším hostem paní Erika Bezdíčková. Jako třináctiletá přišla v Osvětimi o většinu rodiny, na konci války utekla z pochodu smrti a v úkrytu se dočkala osvobození. Máme jedinečnou příležitost slyšet od ní samotné, jak tyto události ovlivnily její život. Neformální začátek u kávy a čaje je v 17 hodin, začátek programu pak v 17:30.

V úterý 22. ledna v 19 hodin bude v kostele u sv. Jakuba ekumenická bohoslužba v rámci týdne modliteb za jednotu křesťanů.

Na biblické hodině 23. ledna nám kázáním poslouží bratr kazatel Asszonyi. Začátek je v 18 hodin.

Termín k vyplnění dotazníků k biblickému vzdělávání již sice vypršel minulou neděli, ale dotazníky je možno dál odevzdávat bratru Jaroslavu Štiglerovi staršímu nebo Lydii Křipačové. Zatím z 265 členů sboru dotazník vyplnilo cca 40 členů.

V loňském roce vydala Církev bratrská knihu Jan Balcar – Životní příběh tkalce a kazatele. Kniha přibližuje kořeny, z nichž vyrůstá naše církev. Pokud byste o tuto knihu měli zájem, zapište se do tabulky na nástěnce a sestra Pinknerová pak knihy objedná hromadně do knihkupectví.

Letos se nebude konat dovolená na Valašsku, jak nám sami napsali, pro tamní sbor není reálné provozovat rekreační středisko.

Sbírka z minulé neděle činila 9626 korun, všem dárcům děkujeme.

Bez komentáře


Zanechte vzkaz

Your email address will not be published Povinné položky jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*