Oznámení 25. 11. – 2. 12. 2018

Na dnešním večírku se dozvíme něco o průběhu 14. ročníku festivalu dorostu a mládeže. Neformální začátek u kávy a čaje je v 17 hodin, samotný program pak začíná v 17:30.

Prosíme ty, kteří jsou ochotni pomoci s přípravou čaje na večírcích, aby se zapisovali do tabulky na nástěnce.

V úterý 27. 11. bude biblická skupinka.

Ve středu na biblické hodině budeme pokračovat ve studiu Matoušova evangelia, tentokrát na téma Ne samým chlebem. Výkladem poslouží bratr Josef Vávra.

V rámci sbírky na diakonii můžete ještě během následujícího týdne přispět převodem na účet sboru, do zprávy pro příjemce uveďte prosím, že jde o sbírku na diakonii. Všechny vybrané prostředky budou rozděleny mezi naši pobočku (70 %) a pražské ústředí (30 %) diakonie.

Noví zájemci o předplatné celocírkevního časopisu Brána se mohou hlásit do 25. listopadu u sestry Aničky Zachariášové. Pokud byste naopak chtěli předplatné ukončit, nahlaste jí to také.

Zveme Vás na společné vyřezávání betlému. První setkání proběhne v neděli 2. prosince odpoledne (před večírkem), každý dostane kus lipového dřeva a může z něj vyřezat figurku. Radit nám bude profesionální řezbář. Můžete k nám pozvat kamarády, kolegy, sousedy... Podrobnější informace jsou na tištěných pozvánkách v předsálí. V případě zájmu se prosím co nejdřív nahlaste Pavlovi Dvořákovi.

Středeční biblické hodiny budou od prosince začínat v 18 hodin. Staršovstvo tak rozhodlo na přání návštěvníků biblických hodin.

Bratr Miroslav Zachariáš z Třebíče ukončil na vlastní žádost členství v naší církvi.

Sbírka z minulé neděle činila 7358 korun, všem dárcům děkujeme.

Příští neděli bude první adventní neděle s televizním přenosem naší bohoslužby. Prosíme o včasný příchod, nejlépe v 9:45!

Bez komentáře


Zanechte vzkaz

Your email address will not be published Povinné položky jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*