Oznámení 25. 2. – 4. 3.

Dnešní večírek pro nás připravil bratr Daniel Komrska, program popsal následujícími slovy: 15.030 dní kazatelem Církve bratrské, svědectví vděčnosti o tom, jak mě Pán Bůh nesl a snášel ve službě, ke které mě povolal. Neformální začátek je v 17 hodin, samotný program pak začíná v 17.30.

V úterý 27. února v 17 hodin je zde možnost pro nás všechny zúčastnit se biblické skupinky, kterou vede bratr kazatel Jan Asszonyi.

Výkladem z cyklu 40 dní s Biblí nám ve středu na biblické hodině poslouží bratr kazatel Jan Asszonyi.

Ve čtvrtek 1. března v 10 hodin se sejdou kluci na čaj.

Sestra Livia Michlová ve spolupráci se sborovou diakonií zve na zájezd, jehož cílem je zámek Rájec Jestřebí a kostel sv. Barbory v Adamově. Zájezd se koná v sobotu 10. 3. 2018, rezervace a platba 150 Kč probíhá v knihkupectví Naděje. Podrobnosti jsou na nástěnce a na webových stránkách. Prosíme, pozvěte své přátele, kteří se takto mohou přirozeně setkat s křesťany a křesťanskou zvěstí.

Příští neděli budou našimi hosty bratři z Teen Challenge. Dopoledne nám poslouží kázáním a svědectvím a odpoledne, výjimečně v 16 hodin, nám na večírku představí svou práci ve středisku v Poštovicích. Prosíme, abyste počítali s tím, že sbírka příští neděli bude věnována Teen Challenge a také bude možnost zakoupit některé jejich produkty.

Na nástěnce je pozvánka na rekreaci seniorů pořádanou Diakonií Církve bratrské.

Bez komentáře


Zanechte vzkaz

Your email address will not be published Povinné položky jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*