Oznámení 28.10. – 4.11.

Ve středu 31. října na biblické hodině budeme spolu s bratrem kazatelem Asszonyi pokračovat ve studiu Heidelberského katechismu.

Příští víkend nás čeká Sborový den. V sobotu 3. 11. v 18 hodin bude divadelní představení Racajda aneb Tonka Šibenice před nebeským soudem. V neděli dopoledne nás čeká kázaní s podtitulem Co znamená být křesťanem, následovat bude společný oběd, na který jsme všichni zváni a odpoledne ve 14 hodin program s názvem Křesťanství na hraně – podle Bible, podle zkušenosti, svědectví a názorů osobností známých i neznámých. Naším hostem bude bratr kazatel Bronislav Matulík.

Prosíme všechny ochotné sestry i bratry o přinesení zákusků a buchet na sborový den pro společné pohoštění.

Zájemci o předplatné celocírkevního časopisu Brána, se mohou do 25. listopadu hlásit u sestry Aničky Zachariášové. Cena předplatného na rok 2019 je 430 Kč + podíl na poštovném.

Ve středu 31. 10. v 18 hodin bude v pastorační místnosti schůzka o Polévkách z Kouničky. Kdo se zapsal, nebo i ještě nezapsal, ale měl by zájem pomoci, nechť prosím přijde. Schůzku povede Katka Vávrová.

Sbor BJB pořádá 7. 12. 2018 charitativní koncert kytaristy Rodriga Rodrigueze v Besedním domě. Pokud byste měl někdo zájem připojit se k organizačnímu týmu a pomoci s pořadatelskou službou, přihlaste se prosím u bratra kazatele Asszonyi.

Bez komentáře


Zanechte vzkaz

Your email address will not be published Povinné položky jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*