Oznámení 3. 12. – 10. 12.

V neděli 3. 12. v 18 hodin 18 minut bude v hlavním sále naší modlitebny benefiční koncert diakonie, na kterém vystoupí skupina Musica Felix. Výtěžek z koncertu i následného benefičního jarmarku bude použit pro potřeby naší pobočky diakonie.
Před koncertem nebude káva a čaj jako bývá na večírcích.

Sestry z diakonie by letos opět rády uspořádaly společnou štědrovečerní večeři pro všechny, kteří by jinak trávili večer sami. Pokud se chcete této večeře zúčastnit, hlaste se prosím u sester Komrskové nebo Vávrové.
Aby tuto večeři mohly připravit, hledají ochotné pomocníky do kuchyně.

Od začátku listopadu se v našem sboru připravují každou středu polévky pro chudé. Pokud byste se chtěli do této služby potřebným zapojit, kontaktujte prosím sestru Kateřinu Vávrovou.

Ve středu 6. prosince na biblické hodině začneme adventní cyklus s názvem Můžete se radovat. Prvním tématem s názvem Na tu zprávu je spolehnutí, nás provede bratr kazatel Jan Asszonyi. Podklady k přemýšlení jsou jako obvykle ve vestibulu.

Příští neděli nám výkladem Božího slova poslouží bratr kazatel David Beňa.

Sbírka z minulé neděle byla 9.564 Kč, všem dárcům děkujeme.

Bez komentáře


Zanechte vzkaz

Your email address will not be published Povinné položky jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*