Oznámení 3. 6.

Dnešní neděle je nedělí seniorů, po shromáždění zveme seniory ve věku 70 let a více a ty, kteří obdrželi pozvánku do spodních místností ke společnému obědu. Z tohoto důvodu není káva po shromáždění.

Volný čas po shromáždění můžete využít k návštěvě knihkupectví, které je dnes (jako každou první neděli v měsíci) otevřeno.

V úterý 5. června v 17 hodin bude biblická skupinka, tentokrát se bude zabývat 11. kapitolou Římanům, setkání vede bratr kazatel Jan Asszonyi.

Ve středu 6. června na biblické hodině budeme pokračovat ve studiu Heidelberského katechismu. Výkladem nám poslouží bratr kazatel Jan Asszonyi.

Ve čtvrtek 7. 6. se sejdou kluci na čaj.

V neděli 17. června bude od 12 do 18 hodin společné sborové odpoledne s předprázdninovým grilováním. Proběhne v zahradě Petrina (chlapecký internát na Veveří). Pozvání platí pro všechny (tedy nejen pro rodiny s dětmi). Z důvodu plánování občerstvení je potřeba, abyste se přihlašovali, a to buď na nástěnce ve vestibulu nebo mailem sestře Křipačové. Prosíme přihlašujte se do neděle 10. června. Dobrovolný příspěvek na občerstvení je vítán.

Prosíme o pomoc při přípravě kávy a čaje po shromáždění v měsíci červnu. Prosíme zapisujte se do tabulky na nástěnce.

Sbírka z neděle 27. května byla 5405 korun, všem dárcům děkujeme.

Bez komentáře


Zanechte vzkaz

Your email address will not be published Povinné položky jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*