Oznámení 30.4.-7.5.

Trvání mandátu správce sboru
Součástí vizitace našeho sboru bylo i hlasování o trvání mandátu správce sboru kaz. J. Asszonyi po 13 letech služby ve sboru. Výsledky volby potvrdili mandát pro kazatele, aby pokračoval dál ve své službě v brněnském sboru.

Mimořádné členské shromáždění s hlasováním
Členské shromáždění hlasovalo a rozhodlo, že nezruší rozhodnutí staršovstva o posunutí začátku hlavní nedělní bohoslužby a proto se budeme i nadále potkávat v neděli ráno v 10.00 hodin.

Dočasná pracovní neschopnost
Kazatel Jan Asszonyi je od minulého týdne nemocen a léčit se bude několik měsíců. Děkujeme za vaše modlitby- za něho i za sbor (nejen) v čase jeho nepřítomnosti.

Pozvání z Diakonie: Setkání seniorů s obědem
V úterý 16.5.  v 10 hodin se sejdou senioři k rozhovoru i společnému obědu.

Bazar Přineseš-odneseš
Děkujeme všem dobrovolníkům, kteří pomohli připravit sousedský bazárek v pátek.

Diakonie na bleším trhu
14.5. proběhne v Alfa pasáži bleší trh pro neziskové organizace. Veškerý výdělek jde jen pro neziskovku. Naše Diakonie se taky přihlásila, aby mohla vstoupit do povědomí lidí z Brna. Proto Diakonie nabízí možnost donést do sboru veteš, která by se mohla prodávat na bleším trhu. Při prodeji bude prezentována práce Diakonie. Diakonie hledá dobrovolníky, kteří by pomohli s realizací této akce (přesun věcí a prodávaní na bazaru). Víc informací najdete na nástěnce. Zájemci nechť se hlásí u Katky Vávrové (vavrova.katerina@centrum.cz). Děkujeme.

Narozeniny
2.5. Květa Matulíková   83 let

Bez komentáře


Zanechte vzkaz

Your email address will not be published Povinné položky jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*