Oznámení 4.-11.6.

Biblické hodiny
Ve středu 7. června zahájíme na biblických hodinách seriál S Ježíšem na cestách podle evangelia Lukáše 7-12. Kapitoly, s možností rozhovoru o probíraném textu evangelia. Ve středu 7. června budeme probírat text L 7,1-10. Pro vaši přípravu na tuto biblickou hodinu si můžete vzít otázky k přemýšlení. Biblickou hodinu bude vést kazatel Daniel Komrska.
Setkání s Petrem Jaškem
Zveme vás na setkání s humanitárním pracovníkem Petrem Jaškem, který byl rok vězněný v súdánském vězení. 25 let se věnoval pronásledovaným křesťanům. Hrozilo mu, že sám skončí na víc než 20 let v súdánském vězení. Po odsouzení nakonec dostal milost. Co mu to dalo a co mu to vzalo? Povídat si budeme o jeho příběhu, o jeho víře, o jeho poslání a o jeho práci i o pronásledovaných křesťanech. Setkání proběhne v našem sboru v neděli 25.6. v 17.00.
Ukončení členství
Sestra Raclová ukončila členství v naší církvi a přechází do sboru BJB, Smetanova v Brně.
Pozdravy
Sestra Součková a sestra Klobásová zdraví celý sbor. S. Klobásová nás vybízí k vděčnosti a chvále Pána Boha za zdraví, pokud ho máme.

Bez komentáře


Zanechte vzkaz

Your email address will not be published Povinné položky jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*