Oznámení 9. – 16. 12.

Od 11:30 hodin bude zde v sále probíhat generálka na vánoční slavnost. Aby měly děti klid na práci, prosíme všechny návštěvníky, aby se ke svým rozhovorům přesunuli do předsálí nebo do šatny.

V předsálí je pro Vás připraven prodejní jarmark na podporu naší Diakonie. Tvořivý kroužek vyrobil drobné dárky pro děti dospělé.

Dále můžete naši Diakonii podpořit dnes v 17 hodin návštěvou benefičního koncertu. Vystoupí skupina Musica felix s programem Od Adama po jazz.

Kdo si objednal dvoutýdenní stolní kalendář, může si ho po shromáždění zakoupit v předsálí. Cena je 120 Kč.

Stále trvá prosba o pomoc s přípravou kávy a čaje na večírcích i po dopoledních shromážděních. Prosíme ty, kteří jsou ochotni pomoci, aby se zapisovali do tabulky na nástěnce.

V úterý 11. prosince v 17 hodin bude biblická skupinka, kterou povede bratr kazatel Jan Asszonyi.

Ve středu 12. prosince v 17:30 hodin bude schůzka praktické služby.

Ve středu na biblické hodině budeme pokračovat ve studiu Matoušova evangelia, tentokrát na téma Blaze těm…. Výkladem poslouží bratr kazatel Daniel Komrska. Začátek v 18 hodin.

Ve čtvrtek 13. prosince v 10 hodin se sejdou kluci na čaj.

O všech adventních nedělích bude otevřené knihkupectví, sestra Hana Pinknerová se těší na setkání s vámi.

Bez komentáře


Zanechte vzkaz

Your email address will not be published Povinné položky jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*