Oznámení 9.-16.4.

Vizitace
Vizitace se bude konat ve dnech 19.-23.4.2017; přípravou a organizací byli staršovstvem sboru pověřeni Jan Asszonyi, Mária Uhlíková a Petr Raus. Zájemci o návštěvu vizitátorů se mohou přihlásit u J. Asszonyi, či kohokoli z přípravného týmu, případně i staršovstva do středy 12.4. Součástí vizitace bude též hlasování o trvání mandátu správce sboru kaz. J. Asszonyi po 13 letech služby ve sboru (dle Řádu CB). K tomuto hlasování je potřeba nadpoloviční účast členů sboru. Vizitační členské shromáždění, které vedou vizitátoři, se koná v neděli 23.4. v 15.00 hodin. Prosíme členy sboru, aby počítali s účastí.

Singles party O Božím stvoření
O Božím stvoření bude vyprávět biolog Žárský, který pracuje na Katedře fyziologie rostlin PrF UK v Praze a vede Laboratoř buněčné biologie na Ústavu experimentální botaniky. Následovat bude i návštěva Botanické zahrady. Setkání proběhne 29.4. od 9.30 v CB Praha Smíchov. Přihlašování: jana.matulikova@cb.cz

Velikonoční putování
Dorost zve všechny na tradiční celosborové velikonoční putování (v pondělí 17.4.). Jedná se o akci dříve známou jako Košíkov, jen to bude putování na jiné místo. Letáček s podrobnějšími informacemi si můžete vzít u nástěnky.

Zprávy z diakonie
V úterý 11.4.2017 žel nebude výjimečně seniorské setkání, další bude až v květnu. Diakonie zároveň prosí ochotné lidi o pomoc. Dne 18.4. v 8.30 bude přivezená materiální a potravinová pomoc a hledáme dobrovolníky na úterý 18.,středu 19. a čtvrtek 20.4. Pomocníci ať se hlásí u Katky Vávrové, a to nejlépe na telefon 604513629 nebo mail vavrova.katerina@centrum.cz.

Narozeniny
13.4. Ludmila Halamová 91 let

Sbírka z poslední neděle
Sbírka činila 9 161,- korun.

Bez komentáře


Zanechte vzkaz

Your email address will not be published Povinné položky jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*