Mohlo by vás zajímat

.

        

Jste zde

Domů » Články

Info

Husovské slavnosti

V červenci 2015 uplyne 600 let od mučednické smrti mistra Jana Husa. Mistr Jan Hus zosobňuje v českých dějinách zejména boj za pravdu a morální čistotu.
Připomínkou jeho reformních myšlenek a oslavou tohoto výjimečného člověka budou Husovské slavnosti 2015. Oslavy proběhnou v neděli 5. a v pondělí 6. července 2015 v centru Prahy.

Adventní koncert

Přijměte pozvání na Adventní koncert

Nabídka ubytování

Milí bratři a sestry,
S radostí a s hlubokou vděčností našemu Pánu Ježíši Vám můžeme nabídnout ubytování v nově dokončených prostorách při Církvi bratrské v Hrádku ve Slezsku.

Hory Doly 2013

Odboru pro manželství a rodinu Vás srdečně zve na Letní tábor.

Biblická Stezka 2013

Ahoj Dorostenci
Blíží se další ročník oblíbené soutěže Biblická stezka.   Letošní ročník bude mít jako základní téma Novozákonní knihu Skutků Apoštolů a tématem z historie bude postava Jana Ámose Komenského. Už je pomalu čas začít studovat abyste mohli obstát. Dole pod článkem najdete přílohy, které si můžete stáhnout. V nich najdete informace o tom, co se zřejmě objeví v otázkách.

Ekumenická modlitební shromáždění v Lednu

Letos jsme se rozhodli ekumenická shromáždění, spojená s modlitbami za jednotu křesťanů, uspořádat trochu jinak než v uplynulých letech. Shromáždění nebudou v jednom týdnu, ale každý týden jedno. Rozpis setkání najdete v přiloženém souboru nebo obrázku.

Firmy G6

Počátkem srpna byl spuštěn internetový portál se snadno zapamatovatelným jménem Firmy G6, který je určen pro firmy, podnikatele a živnostníky se vztahem ke konkrétním sborům naší církve. Na projektu pracuje několik bratří a sester z šeberovského sboru.