Kids English Camp


Už zde máme fotografie z Kids English Campu 2014, který včera skončil. Fotografie zde Fotografie z britských objektivů zde

 

Kids English Camp 2014 v Chotěboři - píseň

Kids English Camp 2014 v Chotěboři - píseň

 

Kids English Camp 2014 v Chotěboři - píseň Britů

 

Kids English Camp 2014 opět v Chotěboři! Pro chotěbořské děti připravujeme týdenní anglický tábor od 10. do 15. srpna 2014. Navazujeme tak na uplynulé tábory a připravujeme s dobrovolníky z Velké Británie týden, na který děti jen tak nezapomenou. Hravou formou budou rodilí mluvčí učit anglicky a v průběhu tábora se budeme vracet k příběhu Josefa Egyptského. Více informací (fotek a videí je přímo na stránkách klubu Velryba. Plakátek s informacemi je ke stažení zde Plakátek v plném rozlišení (vhodný pro tisk) je ke stažení zde Fotografie z tábora 2013 zde Fotografie z tábora 2012 zde Fotografie z tábora 2011 zde Přihláška na tábor zde Formulář - posudek o zdravotní způsobilosti dítěte na tábor zde Nástupní list dítěte na tábor je zde Tábor začne 10. srpna, od 15:30 hodin bude možné děti předávat do péče vedoucím. V průběhu kempu nacvičíme s dětmi vystoupení pro rodiče a přátele, se kterým bychom rádi vystoupili na konci tábora v pátek 15. 8. v 16:00 hod. (vloženo 28.3.2014)

Kids English Camp 2013 v Chotěboři

Kids English Camp 2013 Chotěboř - vystoupení na konci kempu... (vloženo 24.2.2014)

 

Fotografie z chotěbořského Kids English Campu 2013 zde

Kids English Camp 2013 Chotěboř - taneční vystoupení na konci kempu... (vloženo 11.8.2013)

 

Kids English Camp 2013 opět v Chotěboři! Pro chotěbořské děti připravujeme týdenní anglický tábor od 4. do 9. srpna 2013. Navazujeme tak na loňský a předloňský tábor a připravujeme s dobrovolníky z Velké Británie týden, na který děti jen tak nezapomenou. Hravou formou budou rodilí mluvčí učit anglicky a v průběhu tábora se budeme vracet k příběhu Johna Flanagana Hraničářův učeň - Rozvaliny Gorlanu. Více informací (fotek a videí je přímo na stránkách klubu Velryba. Plakátek s informacemi je ke stažení zde Plakátek v plném rozlišení (vhodný pro tisk) je ke stažení zde Fotografie z tábora 2012 zde Fotografie z tábora 2011 zde Přihláška na tábor zde Formulář - posudek o zdravotní způsobilosti dítěte na tábor zde Nástupní list dítěte na tábor je zde Tábor začne 4. srpna, od 15:30 hodin bude možné děti předávat do péče vedoucím. V průběhu kempu nacvičíme s dětmi vystoupení pro rodiče a přátele, se kterým bychom rádi vystoupili na konci tábora v pátek 9. 8. v 16:00 hod. ve škole. (vloženo 25.2.2013)

Kids English Camp i v roce 2012 dvakrát!
Kids English Camp 2012 opět v Chotěboři! Pro chotěbořské děti připravujeme týdenní anglický tábor od 5. do 10. srpna 2012. Navazujeme tak na loňský tábor a připravujeme s dobrovolníky z Velké Británie týden, na který děti jen tak nezapomenou. Hravou formou budou rodilí mluvčí učit anglicky a budeme se vracet k příběhu C. S. Lewise Plavba Jitřního poutníka. V průběhu tábora budeme s dětmi stavět velkou legovou Narnii. Plakátek s informacemi je ke stažení zde Plakátek v plném rozlišení (vhodný pro tisk) je ke stažení zde Fotografie z tábora 2011 zde Přihláška na tábor zde Formulář - posudek o zdravotní způsobilosti dítěte na tábor zde (vloženo 17.2.2012, aktualizováno 13.3.2012)

Fotografie z Kids English Campu, který proběhl 5. - 10. srpna 2012 v Chotěboři. (vloženo 22.9.2012)

Video z vystoupení pro rodiče na konci Kids English Campu v Chotěboři.

Kids English Camp 2012 tentokrát v Horní Krupé (pozor, změna místa) proběhne v termínu 22.-28. července 2012 a bude na téma Hraničářův učeň (na základě knihy Johna Flanagana). Opět přijede tým z Irska! V průběhu tábora budeme s dětmi stavět legovou zemi hraničářova učně. Cena: 900,- Kč, přihláška na tábor zde Už nyní je možné se hlásit, kapacita je omezená a přednost mají děti z okolí. Plakátek s informacemi je ke stažení zde Plakátek v plném rozlišení (vhodný pro tisk) je ke stažení zde Fotografie z loňského kempu v Rozsochatci jsou zde Formulář - posudek o zdravotní způsobilosti dítěte na tábor zde Další informace o kempu zde budou brzy. (vloženo 13.3.2012)

Vystoupení pro rodiče na konci Kids English Campu v Horní Krupé - 29. 7. 2012

Pátý ročník tábora pro děti s výukou angličtiny Kids English Camp s rodilými mluvčími z Irska probíhal od 22. do 28. 7. 2012 v prostorách Církve bratrské v Horní Krupé. Fotografie z kempu zde (vloženo 28.7.2012)

Video, které vymysleli a natočili kluci z Kids English Campu

Kids English Camp v roce 2011 dvakrát!
Kids English Camp 2011 letos také v Chotěboři! Pro chotěbořské děti připravujeme týdenní anglický tábor od 7. do 12. srpna 2011. Zatímco v uplynulých letech podobné tábory Klub Lavina pořádal ve spolupráci se základními školami v Rozsochatci a Dolní Krupé, nyní se podařilo zajistit další dobrovolníky z Velké Británie, kteří s dětmi stráví týden a rádi je budou hravou formou učit anglicky. Celý týden bude protkán "Tajemstvím Narnie", jak zní i motto celého tábora. Více na stránkách Laviny

Fotografie z kempu v Chotěboři jsou zde

Kids English Camp 2011 v Chotěboři

Kids English Camp 2011 v Rozsochatci - Jako v uplynulých letech připravujeme i letos další ročník oblíbeného tábora pro děti s výukou angličtiny, kterému říkáme, jak jinak než anglicky. Tentokrát bude v termínu od 23. do 30. července 2011 v prostorách základní školy v Rozsochatci a tématem bude Plavba Jitřního poutníka. Více na plakátku a na stránkách klubu Lavina O táboře píše například portál vysočina-news.cz zde Kids Camp perem jedné z účastnic zde Fotografie z kempu v Rozsochatci jsou zde

Kids English Camp 2011 v Rozsochatci

Kids English Camp 2010

Videoprezentace z kempu 2010. Fotografie z kempu jsou zde (vloženo 10.8.2010)

 

 

Kids English Camp 2010 - jako v uplynulých dvou letech připravujeme další ročník oblíbeného tábora pro děti s výukou angličtiny, kterému říkáme, jak jinak než anglicky: Kids English Camp. Tentokrát bude v termínu od 31. července do 7. srpna 2010 v prostorách školy v Dolní Krupé.

Jedná se o tábor s rodilými mluvčími a českými instruktory, kteří jsou schopni dobře a individuálně pracovat s dětmi ve věku 1. – 6. třídy. Letos připravujeme tábor na téma: Putování dobrodružstvím Narnie.

Děti mohou na táboře užitečné naplnit jeden prázdninový týden dopolední intenzivní výukou angličtiny hravou a zábavnou formou a ještě k tomu mají možnost celodenní konverzace v angličtině.

Připravujeme bohatý program pro dětské odpolední aktivity (hry, sport, zábava, odpoledne se zajímavými hosty, biblické příběhy).

Táborový den má přibližně takovýto průběh:

 • budíček

 • snídaně

 • dopolední výuka angličtiny (děti jsou rozděleny podle věku, případně podle úrovně angličtiny)

 • svačina

 • dopolední výuka angličtiny

 • oběd

 • trocha poledního klidu

 • odpolední aktivity (sporty, výlet, hry, odpoledne se zajímavými hosty)

 • večeře

 • večerní program (putování za dobrodružstvím Narnie)

 • večerka

Nejezdíme na žádná luxusní místa (proto jsme ve škole a jsme za to rádi), aby si týden s angličtinou mohly dovolit všechny děti, které chtějí. Týdenní pobyt s ubytováním, stravou 5x denně a kempovým tričkem bude letos stát 800,- Kč.

Plakátek ke stažení zde v plném rozlišení pro tisk zde

Přihláška na kemp je ke stažení zde Informace pro přihlášené zde Nástupní list dítěte na tábor zde

Tábor pořádá dětský klub Lavina a všechny děti jsou na táboře pojištěné. Pokud vás zajímá, jak to na kempech vypadalo v uplynulých letech, pak čtěte dále, kde jsou odkazy na videa a fotografie.

 


Trocha historie z předešlých kempů                     (aktualizováno 31.12.2009)

S dětmi z Rozsochatce jsme 3. října na celodenní akci zavzpomínali na letní Kids English Camp, který proběhl v létě na základní škole v Rozsochatci. Promítali jsme si fotky, zavzpomínali na Josefa a hráli hry. Fotografie zde. (vloženo 15.10.2009)

Kids English Camp se konal ve dnech 4. – 11. července 2009 v Rozsochatci pro 39 dětí od 1. do 6. třídy. Kemp byl zaměřen na podporu motivace učení se angličtiny. Realizační tým tvořilo 5 vedoucích z ČR a 3 rodilé mluvčí z USA. Celá řada dobrovolníků umožnila pořádání a zdárný průběh kempu, součástí kterého bylo odpoledne s vojáky 30. leté války, odpoledne s dopravními policisty, výprava za hlavou bezhlavého rytíře na hrad Ronovec, fotbalový trénink, netradiční olympijské hry, rukodělné aktivity, ukázka výcviku policejních psů a mnoho dalšího. Děti byly na dopoledne rozdělné do dvou skupin podle úrovně jejich angličtiny. Lektoři z Ameriky učili hravou a zábavnou formu angličtinu.
Velmi nám vyšlo vstříc zastupitelstvo obce Rozsochatec a vedení základní školy i s jejími pracovníky. Projekt byl z velké části dotován různými sponzory. Například Američtí lektoři si cestu i pobyt hradili sami. Jsme rádi, že Pán Bůh otevřel tuto možnost a že jsme mohli být u toho. Fotografie z tohoto pobytu jsou zde. Fotky Aleše zde, Lisy zde a Laury zde. (vloženo 13.7.2009)

Kids English Camp 2009 - připravujeme tábor s angličtinou pro děti od 1. do 6. třídy s rodilými mluvčími z USA v termínu 4. - 11. července 2009 ve škole v Rozsochatci. Informační plakátek zde. Přihláška ke stažení zde. Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte je zde. Informace pro přihlášené zde (vloženo 4.4.2009, aktualizace 11.6.2009)

V termínu 4. - 11. července 2009 opět připravujeme dětský týdenní tábor s angličtinou - snad bude letos ve škole v Rozsochatci. Nejezdíme na žádná luxusní místa, aby si týden s angličtinou mohly dovolit všechny děti, které chtějí - týdenní pobyt s ubytováním, stravou 5x denně a kempovým tričkem stál v roce 2008 1100,- Kč. (vloženo 6.1.2009)

Kids English Camp 2008 v Dolní Krupé

Kids English Camp se konal ve dnech 19. – 26. července 2008 v Dolní Krupé pro 23 dětí od 1. do 6. třídy. Kemp byl zaměřen na podporu motivace učení se angličtiny. Realizační tým tvořilo 6 vedoucích z ČR a 5 rodilých mluvčích z USA ze státu Arizona. Celá řada dobrovolníků umožnila pořádání a zdárný průběh kempu, součástí kterého bylo Indiánské odpoledne, výprava za loupeživými rytíři na hrad Ronovec, fotbalový trénink, netradiční olympijské hry, rukodělné aktivity. Děti byly na dopoledne rozdělné do dvou skupin podle úrovně jejich angličtiny. Lektoři z Ameriky učili hravou a zábavnou formu angličtinu, které doplňovali učitelé angličtiny z ČR. Po skončení kempu proběhlo veřejné vystoupení se zpěvem anglických písní, které se děti naučily na bohoslužbách Církve bratrské v Horní Krupé. 
Velmi nám vyšlo vstříc zastupitelstvo obce Dolní Krupá a vedení základní školy i s jejími pracovníky. Projekt byl z velké části dotován různými sponzory. Například Američtí lektoři si cestu i pobyt hradili sami. Jsme rádi, že Pán Bůh otevřel tuto možnost a že jsme mohli být u toho.

Fotografie z tohoto pobytu jsou zde. Další fotky jsou na stránkách Laviny zde

Videoprezentace promítaná na bohoslužbách 27. července je zde. Kázání Lloyda Bakera, kazatele z USA, zde. Zvukový záznam celé bohoslužby zde.

Video z veřejného vystoupení dětí na nedělních bohoslužbách je zde.

Napsali o nás v Havlíčkobrodském denníku 31. července 2008, str. 8. Článek je zde.

Fotografie z balónkové párty, která byla součástí potáborového setkání dětí z Kids Englis Campu a tábora Ztracené pohádky zde.