Lego klub – o co jde

Církev bratrská se rozhodla navázat na putovní lego projekt, který se v Kralupech konal na jaře 2016. Šlo o stavbu lego městečka ve velkém sále Hotelu Sport, kde děti během 3 dnů postavily pomocí více než 200 stavebnic a spousty volných kostek celé město na ploše 8 x 3,5 m.

Děti i rodiče si celou akci užili, a proto jsme se rozhodli na ni navázat pravidelnými setkáními. Jednou za měsíc se scházíme v pátek od 16 do 19 hodin v prostorách ZŠ Komenského, kde si stavíme z kostek a stavebnic, které máme v naší lego sbírce. O přestávce po svačině dětem pomocí biblických příběhů či her přibližujeme důležité životní principy.

Jsme rádi, že tak můžeme přispívat k tomu, aby děti smysluplně trávily svůj čas a užily si legraci s kamarády a rodiči. Na všechny akce je vstup zdarma a organizují je členové a přátelé Církve bratrské.

Chcete-li se na akci přihlásit nebo chcete další informace, napište na legoklub.kralupy@centrum.cz nebo se nám můžete ozvat telefonicky na 724 81 65 81 (Lucie Hlaváčková) nebo 605 775 142 (Jiřina Šímová).