V sobotu 21. října v dopoledních hodinách pořádá mateřské centrum Loďka Drakiádu. Začínáme už o půl desáté a máme před sebou spoustu soutěží a taky odměn. Přijďte se s dětmi podívat, zalítat si se svými draky a taky se pořádně nadechnout čerstvého vzduchu. Více informací naleznete na plakátku, kliknutím na obrázek níže. Těšíme se na vás!

A opět je to tady! Již 15-tý ročník dobročinného bazaru, na kterém můžete darovat vše, co již doma nevyužijete, nenosíte či byste rádi předali dál. Přijímáme oblečení, obuv, domácí potřeby, ale i různé jiné věci jako např. elektrické a elektronické fungující přístroje, ložní prádlo, hračky či knihy. Darovat věci je možné ve čtvrtek 5. října od 13:00 - 20:00. Uvolněné místo pak můžete využít k tomu, abyste je zaplnili věcmi zakoupenými v bazárku :-) Nákupem přispějete na dobrou věc - výtěžek z prodeje půjde na aktivizační pobyt charitativní organizace Naděje, který se bude konat ve Sloupu v Čechách. Naděje pomáhá lidem bez domova, s handicapem, ohroženým rodinám, dětem a mládeži či lidem ve stáří. Prodej darovaných věcí bude v pátek 6. října od 9:00 - 19:00. Další informace o bazárku naleznete po kliknutí na obrázek.

Termín: čtvrtek 28.září 2017
Odjezd: z žst. Liberec vlakem č.5407 v 10.30 hod
              – s přestupem v Turnově na Os 5509 s odjezdem v 11.34 směr Jičín.
Výstup: zastávka Borek pod Troskami v 11.51
Návrat: zastávka Karlovice – Sedmihorky v 16,19 (17,18 spěšný vlak bez přestupu v Turnově)
              – příjezd do Liberce s přestupem v Turnově v 17.24 (18.24)

Jízdenka na osobní vlak Liberec – Borek pod Troskami - zpáteční

Trasa výletu 10,2 km:

Z Borku pod Troskami po žluté tur. značce naučnou stezkou Podtrosecká údolí, dále po červené na Hrubou Skálu a nakonec po modré přes Sedmihorky na vlakovou zastávku Karlovice – Sedmihorky.

Trasa je vhodná pro kočárky, jen místy vlhčí terén, tedy nazujte pevnější obuv.

Občerstvení možné vždy po cca 1 hodině chůze (restaurace Vidlák, bufet Hrubá Skála a Sedmihorky).

Přihlášky u Michala Mokrého st. osobně popř. e-mail: (dotazy a stížnosti Veronika Mokrá :-)