+420 608 129 399 mlada.boleslav@cb.cz

Děti a teens

Besídka

Během nedělních bohoslužeb mají děti vlastní program, který je přizpůsoben věku dětí. S ohledem na věk jsou rozděleny do dvou oddělení: „malá besídka“ – předškoláci, a „velká besídka“ pro větší děti.

Během besídky si povídáme o Bohu, zpíváme, hrajeme hry a vyrábíme. Cílem je, aby bylo dětem v besídce dobře, měly tam kamarády a věděly, že je máme rádi my i Bůh.

Vítané jsou děti všech návštěvníků našich bohoslužeb včetně těch, kteří jsou u nás třeba jen na návštěvě.


awana_logoAwana

Klub pro děti od 0. do 6. třídy ZŠ, každý čtvrtek odpoledne.
Schůzku klubu tvoří tři části – hry, malé skupinky a společný biblický program. Děti jsou rozděleny do skupin podle věku. Klub má křesťanský program, ale nejde zde pouze o křesťanství, ale o celkový – psychický a sociální rozvoj dětí. Další info.


Přístav

Přístav je setkáním mladých lidí, kde mohou na chvíli zakotvit anebo naopak spolu někam vyrazit a něco podniknout. Vedle pravidelných setkání udržujeme kontakty s mládežemi CB v regionu a účastníme se  Multikempu, English campu a jiných regionálních setkání.

Pravidelná setkání každý pátek od 18:00 v 1. patře Společenského domu Lávka (s výjimkou prvního pátku v měsíci, kdy máme společné setkání s benáteckou mládeží CB střídavě v MB a v Benátkách nad Jizerou).

Kontakt:
Ivona Horáková, tel.: 737647783, e-mail: Ivona.Horakova@seznam.cz
Jakub Škarvan, tel.: 604 537 293, e-mail: jakub.skarvan@cb.cz