Naše stanice v Chomutově je na adrese Na Příkopech 395/5. Je to blízko centra. V neděli se dá zdarma parkovat přímo před naší budovou, ve všedních dnech doporučujeme zaparkovat u obchodního centra Kaufland vzdáleného asi 5 minut pěšky.

 

Nedělní bohoslužba

neděle 16:30 – 17:30

kromě třetí neděle v měsíci

Bohoslužby na naší stanici v Chomutově mají spíše komorní a neformální charakter. Setkáváme se asi v deseti lidech kolem stolu. Nicméně najdete na nich vše jako třeba v Mostě - chvály, svědectví z našich životů, výklad Božího slova, modlitby i program pro děti školního věku. Přijďte a uvidíte.

Třetí neděli v měsíci jezdíme na bohoslužbu do našeho mateřského sboru v Mostě a společně tam slavíme Večeři Páně. V Mostě bohoslužba začíná v 9:30. Zpravidla máme v autech několik volných míst, proto pokud máte zájem jet s námi a potřebujete pomoci s dopravou, neváhejte nás kontaktovat. Bohoslužba v Chomutově třetí neděli v měsíci není.

Odpovědná osoba: Mgr. Karel Taschner, Th.D. mobil: 736 204 820, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

 

Biblické hodiny

 

úterý 18:00 – 19:00

Biblické hodiny v Chomutově zpravidla probíhají v několikadílných cyklech a věnují se nějakému konkrétnímu biblickému tématu nebo nějaké biblické knize.

Odpovědná osoba: Mgr. Karel Taschner, Th.D. mobil: 736 204 820, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

 

Ekumenická modlitební setkání

pondělí 18:00 - jednou měsíčně podle dohody

Jednou měsíčně se setkávají křesťané z chomutovska ke společným modlitbám. Zpravidla se modlíme za naše města, za naše sbory, za spásu lidí, za v moci postavené, za děti a mládež. Očekáváme probuzení a nové vylití Ducha svatého. Modlíme se za naši připravenost vstupovat do příležitostí a skutků, které nám Bůh připravuje, za jeho vedení, moudrost a požehnání pro nás.

Modlitební setkání vede vždy hostitel, tedy pastor společenství, ve kterém setkání probíhá. Do těchto setkání je aktuálně zapojena Apoštolská církev, Armáda spásy, Církev bratrská, Církev českobratrská evangelická, Církev československá husitská a Křesťanské společenství.

Více informací (za naši církev): Mgr. Karel Taschner, Th.D. mobil: 736 204 820, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.