Aktuální pozvánky Singles

Zveme na aktivity (společný čas s Hospodinem, výlety, pobyty, táborák, sport, deskovky, brigády, atd.) pro nezadané křesťany z protestantských církví (cca 30 až 55+ let).
Ve fotogalerii Singles najdete fotogalerii k výletům s komentáři pro představu jak jsme se měli ;)

Aktivity nejsou prvoplánovitě seznamovací v klasickém slova smyslu, ale budují společenství nezadaných, svobodných či rozvedených věřících lidí z protestantských církví, kteří hledají povzbuzení, prostor ke sdílení, společným aktivitám a přátelství s lidmi, kteří jsou v podobné životní situaci.


9.-10.3.2018 „Nežít v čekárně“ Praha

pátek a sobota 9-10.3.2018 – druhý ročník dvoudenního semináře pro svobodné. Místo konání: Sbor CB v Praze 5-Smíchov, Vrázova 4 Seminář pořádá Křesťanská misijní společnost ve spolupráci s odborem pro manželství a rodinu Církve bratrské. Bližší informace a přihlášky zde. …


24.2.2018 setkání Singles

sobota 24.2.2018 – připravujeme další diskusní setkání Singles. Pozvánka s podrobnostmi bude k dispozici později. Pořádá OMAR Církve bratrské, singles@cb.cz.  


Kalendář aktivit pro Singles

Aktivity nejsou prvoplánovitě seznamovací v klasickém slova smyslu, ale budují společenství nezadaných, svobodných či rozvedených věřících lidí z protestantských církví, kteří hledají povzbuzení, prostor ke sdílení, společným aktivitám a přátelství. Zveme na následující aktivity pro Singles: sobota 24.2.2018 – diskusní setkání…1. stránka z celkem 11