Pobyt pro nezadané obec Sedloňov 7-10.6.2018


Zveme na další pobyt pro nezadané pro všechny SINGLES od 25 let. Pobyt je určený výhradně pro věřící z protestantských církví.
Náš pobyt není seznamka, protože si uvědomujeme, že SINGLES mají ve svém životě i další otázky a potřeby než jenom hledání životního partnera. Chceme vytvořit atmosféru, kdy se nezadaní mohou sejít spolu, sdílet své zkušenosti, otázky, hledání a duchovně načerpat.

Prodloužený víkend 7.-10.6.2018 horská chata Roubenka (www.chataroubenka.cz) v obci Sedloňov.
Začínáme ve čtvrtek 7.6.2018 večeří a končíme v neděli 10.6.2018 obědem). Poprvé nebudeme obědy řešit vlastním vařením, ale v blízké restauraci. Snídaně a večeře budou jak jsme zvyklí naší tvorbou, každý přiloží ruku k dílu. Ke spaní si není třeba nic brát, vše bude zajištěno na chatě.
Místo je zasazené do Orlických hor, krásná příroda kolem a možnosti na výlety a další vyžití.

Na pobytu budou následující služebníci AC: senior AC Lumír Folvarčný, pastorský pár z AC Kopřivnice manželé Jiří a Lenka Kostelníkovi a tradičně manželé Flekovi, pastorský pár z AC Kolín. Pořádá Apoštolská církev.

Přihlašujte se přes https://www.acregistrace.cz/ .

Co nás čeká: Boží slovo, chvály, modlitby, výlet, odpočinková akce, společné vaření, táborák dle počasí, sport dle zájmu a možností zařízení, deskovky, atd.