Pobyt pro nezadané Domašov nad Bystřicí 27.-30.9.2018


Zveme na další pobyt pro nezadané pro všechny SINGLES od 25 do 55+ let. Pobyt je určený výhradně pro věřící z protestantských církví.
Náš pobyt není seznamka, protože si uvědomujeme, že SINGLES mají ve svém životě i další otázky a potřeby než jenom hledání životního partnera. Chceme vytvořit atmosféru, kdy se nezadaní mohou sejít spolu, sdílet své zkušenosti, otázky, hledání a duchovně načerpat.

Prodloužený víkend 27.-30.9.2018 skautská základna v Domašově nad Bystřicí (domašov skautská základna).
Začínáme ve čtvrtek 27.9.2018 večeří a končíme v neděli 30.9.2018 obědem a společným úklidem). Podruhé nebudeme obědy řešit vlastním vařením, ale v blízké restauraci. Snídaně a večeře budou jak jsme zvyklí naší tvorbou, každý přiloží ruku k dílu. Ke spaní je třeba vzít si spacák a prostěradlo. Také si nezapomeňte přezůvky.

POZOR: domácí mazlíčci (psi, atd.) nejsou povoleni, tímto se omlouváme účastníkům, kteří nemají pro své mazlíčky hlídání, nebude možné aby s námi byli.

Pobyt tentokrát organizačně zajišťují Lenka Vávrová a Martin Hebelka, kteří zastupují Františka Fleka, jež pracovních důvodů nemůže být.
Duchovní program má tradičně na starosti senior AC Lumír Folvarčný a další služebníci. Slovem nám tentokrát poslouží kromě biskupa AC Martina Moldána, také Petr Kučera z CB Frýdek-Místek, který přijal naše pozvání. Pořádá Apoštolská církev.

Přihlašujte se přes https://www.acregistrace.cz/ . Registrace je již spuštěna!

Co nás čeká: Boží slovo, chvály, modlitby, výlet, odpočinková akce, společné vaření, táborák dle počasí, sport dle zájmu a možností zařízení, deskovky, atd.