Singles – pro koho, co, s kým, kdy…


Společenství SINGLES+ se v církvi týká mladých lidí cca 30 let až lidí středního věku cca 55+, kteří jsou ekonomicky nezávislí a žijí bez partnerského vztahu.

Programy SINGLES+ jsou koncipovány jako společenství nezadaných, svobodných či rozvedených věřících lidí z protestantských církví, kteří hledají povzbuzení, prostor ke sdílení, společným aktivitám a přátelství s lidmi, kteří jsou v podobné životní situaci.

Setkávání SINGLES+ připravujeme v rámci Církve bratrské od roku 2014. První program se týkal zdravého sebevědomí a přednášel Jindřich Kabát, také David Novák a následně byli pozváni k programům Daniel Fajfr, Marie Frydrychová aj. Spolupracovali jsme rovněž s Křesťanskou misijní společností při přípravě konference.

Aktivity SINGLES+ přesahují programy připravované naším odborem (nejedná se o seznamovací akce), jsou ekumenicky otevřené a jsou pořádané lidmi z různých denominací. V rámci Církve bratrské připravujeme programy (diskuse, přednášky, tématické prohlídky, atd.) cca 5x za rok. Doporučujeme též další aktivity pro nezadané (pobyty, výlety, brigády, atd.) na jejichž pořádání se podílejí lidé z různých protestantských církví a s kterými spolupracujeme při plánování termínů tak, aby se nepřekrývali ale doplňovaly (zhruba 1x za měsíc s vyjímkou prázdnin). Naší snahou je též aby se aktivity objevovaly v různých částech ČR.

E-mailové rozesílání pozvánek SINGLES+ je služba, kterou jsme zřídili v roce 2016. Kazatelé bývají zahlceni e-maily a tak jsme se rozhodli nabídnout zasílání pozvánek přímo těm, kterých se týkají. Kontakty jsou vždy ve skryté kopii a bez svolení nejsou nikomu předávány. Pokud chcete dostávat pozvánky pište na singlesplus30@gmail.com a sdělte o jaké aktivity máte zájem: celorepubliková setkání ANO/NE (cca 10x za rok), brigády ANO/NE (jaro, podzim), regionální setkání v případě zájmu pište ANO+MĚSTO (např. Brno, Olomouc, Praha, atd. – lze uvést i více měst). Ze zasílání se lze kdykoli odhlásit či změnit rozsah pozvánek.

Kalendář SINGLES+ byl zřízen pro ty, kteří používají google kalendáře a jiné aplikace kalendářů, kde mohou propojovat více kalendářů. Pro přidání zadejte adresu: singlesplus30@gmail.com nebo přes odkaz zde.

FB skupina SINGLES+ je založena za účelem snazšího domlouvání Singles mezi sebou (např. pokud někdo chce jít večer do kina a nemá s kým). Uvědomujeme si, že ne každý má FB a naším cílem není FB propagovat. Skupina vznikla na základě jednoho ze setkání, kde tento zájem byl. Skupinu poznáte podle modrého loga Singles+. Odkaz zde.

Fotogalerie SINGLES+ obsahuje z jednotlivých akcí vždy pár fotek a komentáře, které se snaží přiblížit vám jak aktivity probíhají a co jsme na nich zažili 😉 zde


Seznam aktuálních pozvánek pro Singles

Zde: REGISTRACE k odběru e-mailových pozvánek na aktivity pro Singles+