AWANA

Všechny děti od první do sedmé třídy jsou zvány každý pátek od 16:00 do 18:00 do klubu, kde se hrají originální Awana hry, soutěží se o odměny, je podporován smysl pro fair-play, rozvíjí se všestranné dovednosti (vztah kdruhým, péče o životní prostředí, …) a kde se děti seznamují s Biblí, coby nejčtenější světovou knihou.

Awana („Approved Workmen Are Not Ashamed“) klub probíhá pod záštitou Sboru Církve bratrské ve sborovém domě Bétel, Vrchlického 109, Poděbrady.

Na začátku školního roku každé z dětí obdrží vstupní brožurku, a po splnění tzv. nováčkovské zkoušky dostane tričko a příručku podle svého věku. Za účast při hrách a za pokrok v příručce dítě dostává také pravidelně odměny v podobě odznáčků na šerpu nebo samolepek na vestičku.

Poplatek činí 700 Kč za celý školní rok.

O dubna 2016 se Awana rozrostla i další oddělení Méďů. Méďové jsou určeny pro děti ve věku 3-6 let. Během schůzky, která probíhá ve stejnou dobu jako větší Awana, děti zpívají, seznamují se s biblickými příběhy, učí se verše, vyrábějí a hrají nesoutěživé hry.

Napsat komentář