Zveme na naše pravidelné akce během školního roku

  • Bohoslužby – neděle 9:30 (souběžně je také připraven program pro děti od 3 do 11 let ve 3 odděleních besídky)
  • Volejbal na zemědělské škole – neděle 19:00 (příležitostně)
  • Biblická hodina - středa 19:00
  • Chvilka pro ženy – poslední středa v měsíci v 17:00 (setkání žen)
  • Dorost -  čtvrtek 17:30 (klub pro děti 10–15 let)
  • AWANA – pátek 16:00 (klub pro děti od 1. do 7. třídy). V rámci Awany probíhá i klub Méďů pro děti ve věku 3-6 let.
  • EXIT klub – pátek 18:00 (klub pro mládež 14–19 let)

Dorost

Klub Dorost je pro děti 10 – 15 let. Scházíme se každý čtvrtek od 17,30-19,00 v počtu cca patnácti dětí. Rádi uvítáme i další!

Zpíváme písničky. Povídáme si o tématech, která děti pálí a hledáme na ně odpovědi z křesťanského pohledu.  Na každé schůzce hrajeme hry. Je pro nás důležité učit se tu být jeden pro druhého. Jednou větou: chtěli bychom, aby Dorost sloužil k vytváření bezpečného prostředí osobního i duchovního zrání dospívajících dětí.

Krom pravidelných schůzek jezdíme do přírody a na různé akce s dalšími dorosty Církve bratrské (Sjezd dorostů CB, PoBeRaKo, Sion…). 

Exit klub

EXIT je otevřená skupina mladých lidí ze středních a vysokých škol. Setkáváme se pravidelně v pátek v 18 hod. v klubovně v Církvi bratrské. Společně přemýšlíme nad vírou a smyslem našeho života na zemi, povídáme si a u toho rádi jíme chipsy a pijeme limonády.

Během roku jezdíme na různé akce, na hory, výlety nebo se setkáváme s jinými mládežemi. V létě pravidelně pořádáme english camp, týdenní pobyt s výukou angličtiny.

Více informací o english campu se dozvíte zde (otevře se nová stránka).

AWANA

Všechny děti od první do sedmé třídy jsou zvány každý pátek od 15:30 do 17:30 do klubu, kde se hrají originální Awana hry, soutěží se o odměny, je podporován smysl pro fair-play, rozvíjí se všestranné dovednosti (vztah kdruhým, péče o životní prostředí, …) a kde se děti seznamují s Biblí, coby nejčtenější světovou knihou.
Celý příspěvek