Neděle 12. listopadu 2017

Mimořádná oznámení:

  • Káva a čaj po bohoslužbách – jsme srdečně zváni ke společenství u čaje a kávy v prostorách Velkého klubu. Prosíme, zapisujte se, kdo si vezmete kterou další neděli službu. Děkujeme!
  • Nácvik zpěvu dětí – tuto neděli budou děti nacvičovat písničky mimořádně až na konci shromáždění a ještě krátce po něm. Prosíme proto rodiče nejmenších dětí, aby si děti dnes vyzvedávali v jídelně.
  • Modlitební chvíle mužů – dnes v neděli se koná modlitební chvíle pro muže od 11.30 v Přístavku.  Jsou zváni zájemci z řad manželů a otců rodin, kteří se chtějí modlit za svá manželství.
  • Burza – Burza oblečení, bot, hraček a knih probíhá ode dneška do 21. 11. 2017 v Malém klubu. Bližší informace na nástěnce.
  • Časopis BRÁNA a jiná periodika – v Knihovně je možné si objednat časopis BRÁNA na rok 2018 včetně dalších periodik, jako Hesla Jednoty bratrské a čtení na každý den.
  • Dorost – od 17. do 19. 11. bude akce dorostu – využijeme podzimního počasí a vyrobíme a budeme pouštět draky. Zvány jsou všechny děti od 10 do 15 let. Více informací u Peki Němečka nebo na nástěnce před dorostovnou.
  • Nedělní koncerty – v neděli 19. 11. v 19.00 se bude u nás konat koncert Duchovní hudby s Alexanderem Shonertem a Pražským mužským komorním sborem. V neděli 2. 12. bude v našem sboru hrát v rámci první adventní neděle zlínská kapela Marnatosnaha.
  • Sbírka na Diakonii – poslední neděli církevního roku 26. 11. se koná celocírkevní sbírka na Diakonii.
  • Výběrové řízení – Rada CB vyhlásila výběrové řízení na ředitele kanceláře Rady CB. Přihlásit se lze do 15. 12. 2017. Bližší informace na webových stránkách sboru.
  • Vánoční tvoření – zveme velké i malé děti s rodiči na VANOČNÍ TVOŘENÍ. Můžete si vyrobit přáníčka, svíčky z včelího vosku, andílky nebo stromečky z korálků, „zasněžené“ skleničky na svíčky nebo srdíčko jako dárek. Můžete se také těšit na VÁNOČNÍ SLOVÍČKO PRO DĚTI. K občerstvení bude káva, čaj a cukroví. Tvoření se uskuteční ve Velkém klubu v našem sboru v sobotu 9. prosince ve 14.30 hod.

Pravidelná oznámení:

Úterý:        Biblické studium se v úterý bude konat v 15.00 a v 18.30 hod. Budeme číst a promýšlet 2. kap. Druhého listu do Tesaloniky. Sejdeme se ve Velkém klubu.

Středa:      Zkouška pěveckého sboru v 18.00 hod.

                   /a pak v neděli v 8.45 hod./

Čtvrtek:     AWANA v 16.30 hod.

Mládež v 18.00 hod.

Manželské večery v 18.00 hod.

Pátek:       Dorost v 16.00 hod.

Neděle:     Příští neděli bohoslužby v 10.00 hod.

V 9.00 hod. se sejdeme k modlitbám v Knihovně

Komentáře nejsou povoleny.