Příběhy Ježíšových učedníků

Příběhy Ježíšových učedníků

červenec a srpen 2017 / Letní biblické hodiny na Smíchově Jak se lišili učedníci Janovi od těch Ježíšových? Jak se dařilo učedníkům rozumět Ježíšovu úkolu a věřit mu? Jakou…

Letní mládežový pobyt

Letní mládežový pobyt

20. až 26. srpna 2017 Mládež se jako každý rok chystá na společnou letní dovolenou, tentokrát do obce Návsí v Beskydech. Letní pobyt letos stráví společně s mládeží CB Šeberov….

Lidé

 • david_kasper
  David Kašper
  Kazatel samostatné stanice v Berouně

 • tomas_chraska
  Tomáš Chráska
  Místopředseda staršovstva

 • jan_mecek
  Jan Macek
  Vedoucí mládeže

 • x-default
  Marie Veselá
  Vedoucí dluhové poradny

Více o sboru

kdo jsme

 • Kde nás najdete

  V Praze 5 na Smíchově jste nás mohli najít už v roce 1894, ve Vrázově ulici pak od roku 1903. Nebylo složité se orientovat. Přes jeden blok byl pivovar a hned vedle Sokolovna, kdo chtěl, našel.

  Dnes je to stejné. Sborový dům, pivovar i Sokolovna jsou na stejném místě. Kromě toho však můžete ještě kliknout na naše webové stránky, napsat na e-mailovou adresu anebo zatelefonovat na patřičné telefonní číslo.

  V koho věříme

  Rádi vás však přivítáme osobně. Nejen na bohoslužbách, ale rovněž při rozhovorech o životě, smyslu existence a především o Kristu. Neboť v Krista věříme, Krista zvěstujeme, s Kristem a podle něho chceme žít.

  Protože: On je obraz Boha neviditelného… V něm bylo stvořeno všechno na nebi i na zemi… On předchází všechno, všechno v něm spočívá… (Bible)

  Co vyznáváme

  Jsme společenstvím lidí, kteří vyznávají osobní křesťanskou víru v trojjedinného Boha jako svého Spasitele a Pána, přijímáme Bibli jako zjevené Boží Slovo za jediné měřítko víry, učení a života.

  Také se hlásíme se k základním starokřesťanským vyznáním víry, k dědictví světové i domácí reformace, zvláště pak k odkazu Jednoty bratrské a k zásadám evangelikálního hnutí.

Čas bohoslužeb
& Adresa

Neděle v 9:30
Církev bratrská Praha 5 – Smíchov | Vrázova 4.