Smíchovská mládež

 

Jsme skupina mladých lidí ve věku zhruba 15-25 let. Většina z nás věří v Boha a máme chuť si povídat o tom, co to pro nás znamená. Každý týden máme společná setkání, na kterých  diskutujeme a řešíme otázky, co nám zrovna nedají spát. Taky máme rádi zábavu a proto hrajeme různé hry, společně zpíváme, nebo si prostě jen povídáme. Jak to jen jde, tak spolu chodíme na výlety, koukáme na filmy, vyrážíme na víkendy.

Stojíš o dobrou partu lidí, kteří nechtějí jen tak proplout životem? Neváhej a přijď! Moc rádi tě mezi sebou uvidíme!

Nejbližší akce

Pirátská mládež – 24.4.

Bude jídlo a spousta zábavy. Je to určitě možnost pozvat někoho z kamarádů, aby mohli vidět, kam to vlastně každé úterý chodíte 🙂

Číst dále

Motivace k evangelizaci

Naším hostem byl Marek Šrámek, který mluvil o evangelizaci. (17.4.) Shrnout by se to dalo takto: Pokud v 80. letech byl způsob evangelizace "pouliční", kazatelé vyšli do ulic, hlásali evangelium a lidé se obraceli, tak dnes to je primárně skrze vztahy. Člověk může...
Číst dále

Vztah s rodiči

Program měl náš host Ondra Svatoš. (10.4.) Ondra mluvil o důležitosti vztahu s rodiči. Dobrý vztah s rodiči má zaslíbení - že budeme dlouho živi na této zemi.
Číst dále

Kalendář akcí

Duben 2018

Po Út St Čt So Ne
1
2
3
  • Mladez - Buh vola Samuele
4
5
6
7
8
9
10
  • Mladez - Vztah s rodici (Ondra Svatoš)
11
12
13
14
15
16
17
  • Marek Šrámek - Proc a jak nest evangelium?
18
19
20
21
22
23
24
  • Pirátská mládež
25
26
27
28
29
30

Proč je naše doména stránky tak divná a dlouhá?

Naše doména, tedy cb.cz/praha5/mladez, je podstránkou naší mateřské organizace, tou je Církev Bratrská (CB). Je to církevní denominace, která má sbory po celé České republice a naše mládež do jednoho takového sboru patří (CB Praha 5). Více o této církvi se můžeš dozvědět ZDE.