Nejnovější

Nahrávky a záznamy z pastorálky v hotelu Luna v lednu 2024

Zveřejňujeme materiály z pastorálky v hotelu Luna v lednu 2024. Najdete je ZDE i ZDE.

Nahrávky ze října 2023 na Seči

Přednášky Umění konfliktu a dialogu (Pavel Hošek)Anatomie konfliktů: kapitoly z psychologie a pastorace (Pavel Raus) najdete poslechu i stažení ve Zvukové záznamy > Nahrávky z pastorálky v říjnu 2023 na Seči i v nabídce Pastorálky > rok 2023.

Vytržení a druhý příchod Pána Ježíše

Do složky Studijní materiály byl vložen článek na téma "Vytržení a druhý příchod Pána Ježíše", který nabízí podrobnější a poznámkovým aparátem opatřený pohled na diskutované otázky eschatologie. Přímý odkaz je ZDE.

Tváří v tvář zlému

Jak se postavit k tomu, když nám svět ukazuje svoji odpudivou tvář? To se pokouší postihnout text, který nabízíme k četbě i stažení pod titulkem "Tváří v tvář zlému". Trvale je uložen na "Nabídka materiálů→Studijní materiály" a také v sekci stanovisek na portálu cb.cz.

 

     Vítáme Vás na stránkách Vzdělávacího odboru při Radě Církve bratrské. Najdete tu materiály spojené s jeho činností, ale i záznamy pastorálních konferencí a zajímavé ordinační práce. Většina materiálů je uložena jako dokumenty ve formátu PDF, které je možné stahovat a tisknout. Podobně zde uložené zvukové soubory jsou nejen přehratelné, ale také se dají uložit. Aktuální personální složení odboru najdete v nabídce O nás. Přejeme vám, aby vám zde uložené informace a názory byly k užitku a požehnání.