Do rubriky Studijní materiály byly přidány texty o Večeři Páně. První z nich pod názvem "Eucharistie_navrh_Agendy.pdf" pochází z návrhu nové Agendy CB. Druhý z nich pod názvem "SV_VP_Zasady_35.pdf" je z návrhu nových Zásad CB. V rubrice NABÍDKA MATERIÁLŮ>Starší věroučná stanoviska odboru a RCB>Věrouka také najdete starší text "Současné otázky účasti na sv. Večeři Páně". 

Do záložky Vyjádření odboru a RCB>Etické otázky byla přidána přednáška Pavla Černého "Vztah! Vydržet nebo odejít?" s podtitulem Manželství, rozvod, nový sňatek.   

Do kategorie Pastorálky - rok 2015 byl přidány některé příspěvky

Vpravo nad titulním obrázkem najdete nově přidanou funkci vyhledávání, která umožňuje podle klíčových slov prohledávat obsah webu (např. zadáním slova "křest" se dostanete rychle ke článkům o křtu). Rychleji tak zjistíte, zda a jak byla otázka, která vás zajímá, teologicky zpracována. Na jednotlivé příspěvky byla také rozdělena příručka starších stanovisek (viz. záložka Vyjádření odboru a RCB>Starší věroučná stanoviska odboru a RCB) a tak je k této dříve podniknuté poměrně rozsáhlé práci snazší přístup a snadněji se prohledává. 

Nabízíme ke stažení stažení, studiu i praktickému využití návrh nové Agendy CB. Teprve zkoušením v praxi ji bude možné ověřit a získat relevantní připomínky k jejímu obsahu. Děkujeme za váš zájem.

Bohoslužebný řád naleznete ZDE. Výchozí, už neplatný materiál; diskuse v současné době probíhá nad aktuálním textem návrhu, který na sbory rozeslala Komise pro Řád.

Dále byly přidány další nové materiály:
- do složky Studijní materiály byl přidán text P. Černého "Princip „kefalé“ a služba mužů a žen v církvi"
- do složky pastorálky 2014 je to referát Davida Beni z Jozue 4
- do složky Vyjádření/Věrouka církve je to materiál Kristův návrat a tisíciletá vláda od Karla Taschnera
- do složky Vyjádření/Věrouka církve je to materiál Proroci a proroctví od Davida Beni