Pravidelné aktivity

Nedělní bohoslužby

Nedělní bohoslužby jsou pro nás středobodem našeho sborového života. Scházíme se ke společnému čtení a výkladu Bible, zpíváme písně, modlíme se a sdílíme se o radosti i starosti našeho života s Pánem Bohem.

Po bohoslužbě je připravena káva a malé občerstvení, abychom mohli být spolu a sdílet se osobně v příjemném prostředí.

Skupinka žen

Skupinka žen se schází jednou za týden aktuálně přes aplikaci Zoom. Setkání je pro ženy všech generací. Navzájem tak máme možnost nahlédnout do ženského světa dcer, maminek i babiček. Společně si povídáme o tom, jak se nám žije, modlíme se za sebe navzájem a pracujeme na tom, aby se každá z nás stávala stále víc dospělou a zralou ženou.

Pokud máte chuť podívat se mezi nás a dát si s námi čaj nebo kafíčko, budete vítány. Pro bližší informace můžete použít mail: magda.tulachova@seznam.cz

Skupinka mužů

Skupinka mužů se schází nepravidelně jednou za měsíc. Cílem skupinky je zažít trochu mužského dobrodružství spolu s dalšími chlapy. Každý měsíc se podle zájmu volí jiná aktivita a pokaždé to stojí za to!

Ženám vstup zakázán (pro jejich vlastní dobro :o).

Manželské večery

(Jeden běh jsme dokončili. Další běh podle aktuální situace.)

Manželské večery jsou určené pro povzbuzení manželství v dnešní době, kdy je na manželství ze všech stran vyvíjen velký tlak.

Manželé mají v tento večer čas jen sami pro sebe. Každé setkání začíná společnou večeří pro dva. Po večeři je čas na jedno konkrétní téma, které se manželství týká. V bezpečném prostředí pouze pro dva si mohou manželé pohovořit o tématu, kterému se večer věnuje. K lepší orientaci v tématu slouží videa a brožura.

Při manželských večerech se nehovoří ve skupině. Je to čas skutečně jen pro dva. Manželské večery můžete navštěvovat, ať je vaše manželství na začátku cesty i pokud už máte několik dekád za sebou. Je užitečné pro věřící i pro nevěřící manželství.

Pozvěte svoji polovičku na rande. 🙂