Klub Rybka

RYBKA

Kdo jsme?

Jsme oddíl Dorostové unie čítající celkem asi 25 dětí. Zároveň jsme součástí sboru Církve bratrské v Brně Královopolská.
Náš oddíl se jmenuje Rybka. Máme dvě věkové kategorie: děti předškolní a školní. Pravidelně se scházíme každou středu v 17:00 na DOMEČKU, Královopolská 74, Brno! Pořádáme výlety, víkendovky a letní TÁBOOORY!! – mrkněte na stránky SEM :) Viz také FOTOGALERIE.

Vedoucí?

Vedoucí mají více než desetiletou zkušenost v práci s dětmi, s organizací letních táborů, víkendových akcí a výletů pro děti staršího i mladšího školního věku. V týmu vedoucích jsou studenti středních a vysokých škol, učitel, speciální pedagog, zubař a na táboře i lékař.

Hlavní vedoucí Mgr.David Kubíček
tel.: 608116565, david.kubicek@cb.cz
Manžel a otec tří dětí, kazatel, speciální pedagog, muzikant, instruktor lezení, má za sebou více jak 10 ročníků táborů coby hlavní vedoucí. Celoročně pracuje s dětmi i dospělými. A jaké to je být hlavní vedouc? Slovy klasika: Já nevím, mě to baví.

 

Mgr. Lýdie Kubíčková

tel.: 776334421, lydie.kubickova@gmail.com
Manželka a matka tří dětí, pedagog na prvním stupni, zpěvačka, zumbistka a taky skorohorolezkyně – a zkrátka skvělá ženská! Má za sebou mnohem více jak 10 ročníků táborů coby vedoucí. Celý rok pracuje v našem narnijském klubu.

 

Štěpán Sýkora

Téměř čerstvý otec a manžel, lékař stomatolog. Má skvělou ženu Martinu a malého rozverného klučíka Mikuláška. Celý rok pracuje s dětmi v našem klubu. Během následujícího období nás sice opustí, ale uvidíme se s ním na táboře!!

 

Anička Kubešová 

Ještě chvíli středoškolačka, obětavá duše:), celý rok pracuje s dětmi v našem klubu.

 

 

 

Honza Sikora

Student lesárny a techniky (jak to stíhá najednou?!!?), Pracant a obětavec vnášející do našeho klubu tajemství příběhů… Celý rok pracuje s dětmi v našem klubu.

 

 

Aleš a Mája Navrátilovi

S dalšími vedoucími vás seznámíme v dohledné době!!

 

Připravili jsme pro vás také nové prostory na našem Domečku na Královopolské 74.

Přijďte mezi nás!