Kdo jsme?

Dorostové
schůzky

Tábor

Kontakt

Kdo jsme? 

Jsme skupina kamarádů ve věku od 7 do 12 let. Scházíme se každé úterý v naší klubovně, která je ve spodních místnostech našeho sboru Církve bratrské na Kounicově 15 v Brně. Vede nás několik báječných vedoucích, kteří pro nás připravují super hry. Chodíme společně na jednodenní výlety, občas se vydáme na vícedenní výpravy a nesmí chybět ani letní čtrnáctidenní tábor. Máme se společně moc hezky, tak neváhej a přidej se mezi nás!

Dorostové schůzky

Každé úterý 17 - 19 hodin (kromě prázdnin) 
Spodní místnosti sboru Církve bratrské 
Kounicova 15, Brno 
Cena za schůzku: 0 Kč

Jak probíhá schůzka? 
Naši schůzku začínáme písničkou Dávej radost v srdce mé a pak už hurá na hry. Hrajeme hry s míčem, běháme po celé budově, pouštíme vlaštovky z galérky, zkrátka děláme, co nás napadne. U biblického programu se vždy dovíme něco nového z Bible. Zapojíme naši kreativitu a vyrobíme novou nástěnku, postavíme co nejvyšší věž ze špaget nebo lovíme sirku z hory mouky. V létě využíváme našeho dvorku, kde můžeme hrát i osvěžující hry s vodou. A pak jsou tu ještě zajímavosti, kde nám vedoucí prozradí, jak se vyrábí pet lahve, jak se sklízí ořechy nebo co máme udělat, aby nám v noci ve stanu nebyla zima. V sedm hodin zapějeme Večerní když zvony znějí. Tři, dva, jedna, včil, dobrou noc!

Adresa

Kounicov​a 15
602 00
Brno

Telefon

Lukáš Pacek 
hlavní vedoucí 
731 219 979

Email

malydorost@gmail.com

Jsme součástí Dorostové unie, z.s. IČO: 70148031

Chceš se k nám přidat?

Je ti 7 až 12 let a rád si hraješ? Můžeš nám napsal e-mail nebo můžeš rovnou přijít za námi. Je to jednoduché, projdi skleněnými dveřmi na dvorek, pak po schodech dolů a zazvoň na zvonek. Tam už Tě rádi přivítáme mezi nás. Jen se připrav, že ačkoliv jsme křesťani, nesedíme potichu v lavicích, ale jsme pořádně živí a veselí. Pokud je ti víc jak 12 let, můžeš se přidat do našeho Velkého dorostu nebo mládeže.