Oznámení 24. února

Dnes ve 14:30 bude pokračovat společné vyřezávání betlému. Přijít může kdokoli – nevadí, jestli nebyl na předchozích setkáních.

Na dnešním večírku bude mít bratr Marek Kraus program s názvem Mých 40 dnů na poušti – vyprávění o cestování světem a vlastním nitrem. Neformální začátek u kávy a čaje je v 17 hodin, začátek programu pak v 17:30.

V pondělí 25. února bude tvořivý kroužek.

Ve středu 27. února na biblické hodině nám kázáním poslouží bratr kazatel Jan Asszonyi. Začátek je v 18 hodin.

Zájemce o sborovou dovolenou na Gruni prosíme, aby se co nejdříve zapisovali do seznamu vyvěšeného na nástěnce ve vestibulu. Případné bližší informace poskytne bratr Jaroslav Štigler starší.

10. března dopoledne nás čeká přímý přenos pro Český rozhlas, který bude začínat již v 9:00 hodin. Prosíme návštěvníky shromáždění, aby byli v sálu již v 8:50. Děti v sálu nebudou, prosíme rodiče, aby děti přivedli rovnou do jejich skupinek.

Sestra Livia Michlová ve spolupráci se sborovou diakonií zve na zájezd, jehož cílem je tentokrát zámek a město Litomyšl. Zájezd se koná v sobotu 6. 4. 2019, platba 300 Kč probíhá v knihkupectví Naděje. Podrobnosti jsou na nástěnce a na webových stránkách.
Zájemci o výlet do Litomyšle se mohou zapisovat do formuláře na nástěnce.

Sbírka z minulé neděle byla 6834 korun, všem dárcům děkujeme.

V neděli 17. 3. v 15 hodin bude výroční členské shromáždění. Pro členy sboru je u sestry Kulískové k vyzvednutí výroční zpráva, Zprávu je možné také stáhnout na webových stránkách sboru v sekci pro členy.

Bez komentáře


Zanechte vzkaz

Your email address will not be published Povinné položky jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*