Oznámení 26. ledna

Program na dnešní večírek připravuje bratr Karel Maráz a bude se věnovat falzátorství listin a pečetí z pohledu historika.

V úterý 28. ledna v 11 hodin bude setkání seniorů,  které bude zakončeno dobrým obědem.

Ve středu 29. ledna v 17 hodin bude setkání praktické služby.

Ve středu na biblické hodině nám kázáním poslouží bratr Josef Vávra.

Příští neděli 2. února bude bohoslužba s Večeří Páně, kázáním nám poslouží bratr kazatel Jan Asszonyi.

Na neděli 2. února připravuje večírek sestra Martina Štiglerová, povídat bude o asistenčních psech jako pomoci hendikepovaným.

Bratr kazatel Jan Asszonyi se ve dnech 27.-29. ledna účastní pastorální konference.

Předplatné časopisu Brána ve výši 460 korun můžete posílat na sborový účet nebo platit hotově u sestry Aničky Zachariášové.

Staršovstvo, stejně jako v posledních dvou letech, i na letošek plánuje společnou sborovou dovolenou. Záměrem staršovstva při plánování sborové dovolené není pouze uspořádání dovolené, ale především duchovní společenství v co nejširším obecenství členů sboru a přátel. Sborová dovolená se letos uskuteční v termínu od 15. do 22. srpna na Gruni. Zájemci se mohou hlásit prostřednictvím seznamu na nástěnce. Při plné obsazenosti je možné získat množstevní slevu.

Další dovolenou, kterou organizuje sestra Mija Veselá, je pobyt na Velké Lhotě, a to buď v týdnu od 15. do 22. 8. nebo od 22. 8. do 29. 8. Podle množství zájemců bude pobyt objednán na jeden z vybraných turnusů (teoreticky oba). Termín je třeba rezervovat do konce ledna 2020, jinak bude nabídnut jiným zájemcům, proto se zájemci hlaste nejpozději do konce ledna sestře Miji Veselé osobně nebo telefonicky na číslo uvedené na nástěnce.

Po skončení shromáždění si můžete za šatnou vyzvednout potvrzení o darech.

Bez komentáře


Zanechte vzkaz

Your email address will not be published Povinné položky jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*