Oznámení 3. listopadu

Dnes bude otevřené knihkupectví sestry Hany Pinknerové, takže volný čas můžete využít i ke včasnému nákupu vánočních dárků.

Odpoledne se sejdeme ke společnému programu ve 14 hodin. Čeká nás přednáška bratra kazatele Jana Hábla na téma „Je možné naučit (se) dobru? Dle J. A. Komenského“

V pondělí 4. listopadu bude v 15 hodin Tvořivý kroužek.

Ve středu 6. listopadu se v 9:30 sejdou kluci na čaj a odpoledne v 17 hodin bude setkání praktické služby. Na biblické hodině nám výkladem listu Judova poslouží bratr kazatel Daniel Komrska.

Noví zájemci o předplatné celocírkevního časopisu Brána se mohou hlásit u sestry Aničky Zachariášové do 24. listopadu. Pokud již jste odběrateli časopisu Brána, pak nemusíte dělat nic, předplatné vám opět objednáme. Peníze budeme vybírat až v lednu 2020.

V neděli 10. listopadu nám kázáním poslouží bratr kazatel Jan Asszonyi.

Taktéž příští neděli na prvním večírku sezóny budou dorostenci vzpomínat na letní tábory.

S tím souvisí také potřeba obsazení služeb pro přípravu kávy a čaje na večírcích. Prosíme, pište se do tabulky na nástěnce.

Bez komentáře


Zanechte vzkaz

Your email address will not be published Povinné položky jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*