Oznámení 30. dubna 2023

by Administrátor, 30.4.2023

• Zveme vás na modlitební chvilky: v 9:20 v dolních místnostech a čtvrt hodiny po skončení shromáždění v místnosti za varhanami. A na individuální modlitby po shromáždění s bratry a sestrami označenými cedulkou "Modlitby" vzadu v sále.
• Ve středu 3. května nám na biblické hodině bude sloužit slovem bratr vikář Vojtěch Barot.
• V neděli 7. května nám kázáním bude sloužit bratr kazatel Karel Hůlka a také budeme společně slavit Večeři Páně.
• Na nástěnce najdete smuteční oznámení o odchodu sestry Hany Zemčíkové. Později bude ohlášen termín rozloučení v našem sboru. Pamatujme v modlitbě na zarmoucenou rodinu.
• 2. června bude Noc kostelů. Letos jsme se rozhodli věnovat především dětem, dorostu a mládeži. Cíleně chceme pozvat děti, které s námi stavěly z kostek Lego®, dále pak mladé lidi, kteří se v minulosti účastnili filmového festivalu. Pokud máte ve svém okolí děti, dorostence nebo mládežníky, budeme rádi, když je na Noc kostelů pozvete. Samozřejmě program není výhradně pro mladé věkem, ale může se ho zúčastnit každý. Letos je to 400 let, co Jan Amos Komenský napsal svou nejznámější knihu Labyrint světa a ráj srdce, a právě proto jsme si jako ústřední motiv zvolili labyrint. Program najdete na nástěnce, později bude k dispozici i na rozdávání. Uvítáme každého, kdo by se chtěl zapojit do příprav a podílet se na pořadatelské službě. Podrobnosti Vám ráda sdělí sestra Lydie Křipačová.

Bez komentáře


Zanechte vzkaz

Your email address will not be published Povinné položky jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*