Oznámení 6. ledna

6. ledna v 18 hodin bude v naší modlitebně první setkání Aliančního týdne modliteb. Kázáním poslouží bratr kazatel Pavel Coufal z BJB. Rozpis dalších setkání najdete na stolku ve vestibulu, na nástěnce a na webových stránkách sboru.

Ve středu 9. ledna u nás nebude biblická hodina. V 18 hodin bude opět setkání modlitebního týdne, tentokrát v Armádě spásy na Staňkově 6.

Setkání praktické služby bude tentokrát výjimečně až třetí lednovou středu, tedy 16. ledna v 17 hodin.

Předplatné časopisu Brána na rok 2019 činí 445 Kč, kdo si časopis objednal, může platit sestře Aničce Zachariášové.

Společné vyřezávání Betlému bude pokračovat v neděli 20. ledna. Přijít může kdokoli – nevadí, jestli nebyl na prvním setkání. Po-drobnější informace jsou na nástěnce.

V loňském roce vydala Církev bratrská knihu Jan Balcar – Životní příběh tkalce a kazatele. Kniha přibližuje kořeny, z nichž vyrůstá naše církev. Pokud byste o tuto knihu měli zájem, zapište se do tabulky na nástěnce a sestra Pinknerová pak knihy objedná hromadně do knihkupectví.

Bez komentáře


Zanechte vzkaz

Your email address will not be published Povinné položky jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*