Oznámení 8. 12.

S předstihem oznamujeme, že na neděli 19. ledna 2020 odpoledne je plánováno členské shromáždění ve věci dalšího postupu plánované rekonstrukce modlitebny. Prosíme zarezervujte si termín ve svých kalendářích. Podrobnější informace budou doplněny.

Během návštěvy bratra kazatele Hejzlara, byla možnost vzít si knihy, které bratr napsal. Dobrovolný příspěvek za knihy v celkové částce 7000 korun jsme (podle pokynů bratra Hejzlara) poslali do CB v Neveklově, kde peníze použijí na opravu střechy. Neveklovský vikář bratr Trávníček, vyjádřil velkou radost a vděčnost za tento dar.

V době adventu bude každou neděli po skončení shromáždění otevřené knihkupectví.

Sestra Jarmila Součková děkuje za přání i dárky k Vánocům. Pravidelně se za sbor modlí a přeje požehnané prožití adventu, Vánoc i všech dní nového roku 2020.

Dnes po skončení shromáždění bude zde v sále generálka na vánoční slavnost. Aby měli děti klid na zkoušení, prosíme všechny návštěvníky, aby se přesunuli do spodních místností, kde mohou posedět u kávy a čaje.

Kdo si objednal stolní kalendář, může si ho koupit ve vestibulu.

Sbírka z minulé neděle (na diakonii) byla 9351 korun, všem dárcům děkujeme.

Bez komentáře


Zanechte vzkaz

Your email address will not be published Povinné položky jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*