Jarní prázdniny s Velrybou a Lavinou v Přibyslavi - 8. až 12. února


Přiblížily se další jarní prázdniny a Velryba společně s klubem Lavinou z Horní Krupé připravila jarní pobyt ve skautské ubytovně v Přibyslavi. Ubytovna se sice nachází blízko centra města, ale zároveň budeme blízko k přírodě, kde se budeme moci vyřádit.

TERMÍN:
8. - 12. únor (od pátku večer do úterý odpoledne)
MÍSTO:
základna skautů v Přibyslavi
INFORMACE O ODJEZDU A PŘÍJEZDU:
Na pobyt pojedeme osobními auty (pokud můžete pomoci s odvozem, budeme rádi - prosím dejte nám vědět). Sraz v 17:15 před sborem Církve bratrské v Horní Krupé a odjezd v 17:30 hodin. Každé dítě pod 150 cm potřebuje podsedák, ať si ho prosím vezme sebou. Předpokládaný návrat v úterý odpoledne kolem 17. hodiny ke sboru
KDE BUDEME BYDLET:
bydlet budeme ve skautské základně, která je vybavena kuchyňkou, sprchou i WC. Spí se na matracích, je potřeba vzít si vlastní deku nebo prostěradlo.
CENA:
550,- Kč pro členy DU a 600,- Kč pro nečleny (v ceně je strava, ubytování, cesta)
CO SEBOU (minimální seznam):
oblečení na ven (dvoje boty, teplá bunda, dvoje kalhoty - ideálně zateplené, čepice, rukavice, svetr či mikina)  a dovnitř (lehčí kalhoty, trička, mikina, ponožky, spodní prádlo), přezůvky, ručník, deka, spacák + doporučujeme polštářek, hygienické potřeby (kartáček, pasta, hřeben, mýdlo), baterka, propiska a bible - pokud ji doma máte.
Dále je možné přibalit nějakou sladkost a drobné kapesné - jednou zavítáme do nějakého obchůdku, kde si všichni budou moci stav svých mlsků doplnit.  
Je třeba, aby každé dítě mělo u sebe kopii kartičky zdravotní pojišťovny. 
CO SEBOU NEBRAT:
MP3 přehrávače a podobné „výrobce hluku", drahé a cenné věci, pokud nejsou nezbytné, elektronické hry a mobilní telefony. Proto pokud budou zjištěny, mohou být odebrány a vráceny až po skončení akce. Pokud si vyžadujete pravidelné informace od svých dětí, mohou mít děti mobilní telefon, který budou mít schovaný. Telefonování je možné v určenou dobu (od 16. do 18. hodin) a nebo na telefon Karla Vrány 739 671 945 (kdykoliv). Neberte také špatnou náladu, petardy a jiná „bouchátka„ a všechny ostatní zbytečnosti 
CO NÁS ČEKÁ:
Především čtyři společně prožité (a doufejme i v pořádku přežité) dny a noci. Zahrajeme si spolu různé hry, něco nového se naučit, otevřeme spolu bibli a přiblížíme si další příběhy, které by nám v životě mohli pomoci. 
Další informace u Karla Vrány (tel 739 671 945). 
PŘIHLÁŠKA (Odevzdejte do 3. února na Lavině nebo vedoucím):
--- zde oddělte ---
Přihlašuji své dítě (děti) závazně na společný pobyt Laviny a Velryby v termínu od 8. do 12. února 2013 v Přibyslavi.

Jméno a příjmení: 

____________________________________________

Telefonní kontakt na zákonné zástupce: 

____________________________________________

Podpis zákonného zástupce: 

____________________________________________

Mohu pomoci s odvozem dětí: v pátek  (ANO | NE), v úterý (ANO | NE)

Poznámky (zejména týkající se zdravotního stavu a pravidelně užívaných léků):
(aktualizováno 12. 2. 2013) pdftisk


Dnes navštívilo stránky 5 lidí, celkově už 57290.

emailadministrace stránek
Stránky Laviny Horní Krupá
Kontakt na administrátora : Milos.Matejicka@seznam.cz
TOPlist