Velikonoce


Na Velký pátek (22. dubna) nás čeká drobná změna v průběhu Laviny. Začneme hrami (pokud bude hezky, tak venku), pak nás bude čekat občerstvení a kdo bude chtít, může získat body za verše naučené nazpaměť. Na sedmou hodinu se přesuneme nahoru do sálu, kde se zúčastníme Velkopáteční bohoslužby, na které si připomeneme oběť a ukřižování Pána Ježíše. Program povede Roman Neumann a bude přizpůsoben pro nás, abychom si z něj mohli něco odnést. Konec bude kolem osmé hodiny, tak prosím řekni rodičům, že domů dorazíš později, ať o tebe nemají strach. Doporučuji si vzít lepší oblečení (není to podmínka, ale budeme mezi lidma, hry budou takové, abychom u nich oblečení neušpinili).

Neděle - FOTKY:
  1. Této neděli se říká Neděle vzkříšení a tak si budeme připomínat vzkříšení Pána Ježíše a to jak ve slově, které uslyšíme, tak i v písních (těšte se na vystoupení dětí i pěveckého sboru).
  2. Součástí budou i křty čtyř lidí a následné přijímání do sboru. V církvi bratrské nejsou lidé křtěni jako děti, ale až v dospělosti, kdy se ke křtu dobrovolně rozhodnou na základě své víry. Křest vyjadřuje to, že jsme očištěni od hříchu a veřejně se hlásíme k Ježíši. Tři lidé budou křtěni pokropením vodou (mezi nimi bude i Miloš) a jeden člověk bude pokřtěn ponořením v bazénku.
  3. Další výjimečnou událostí bude Večeře Páně. Při ní si připomínáme, že Ježíš obětoval svoje tělo a prolil svoji krev na kříži za naše hříchy.

(aktualizováno 26. 4. 2011) pdftisk


Dnes jsi na stránkách první, celkově už 56775 lidí navštívilo naše stránky.

emailadministrace stránek
Stránky Laviny Horní Krupá
Kontakt na administrátora : Milos.Matejicka@seznam.cz
TOPlist