Velikonoce


Na Velký pátek (22. dubna) nás čeká drobná změna v průběhu Laviny. Začneme hrami (pokud bude hezky, tak venku), pak nás bude čekat občerstvení a kdo bude chtít, může získat body za verše naučené nazpaměť. Na sedmou hodinu se přesuneme nahoru do sálu, kde se zúčastníme Velkopáteční bohoslužby, na které si připomeneme oběť a ukřižování Pána Ježíše. Program povede Roman Neumann a bude přizpůsoben pro nás, abychom si z něj mohli něco odnést. Konec bude kolem osmé hodiny, tak prosím řekni rodičům, že domů dorazíš později, ať o tebe nemají strach. Doporučuji si vzít lepší oblečení (není to podmínka, ale budeme mezi lidma, hry budou takové, abychom u nich oblečení neušpinili).

Neděle - FOTKY:
  1. Této neděli se říká Neděle vzkříšení a tak si budeme připomínat vzkříšení Pána Ježíše a to jak ve slově, které uslyšíme, tak i v písních (těšte se na vystoupení dětí i pěveckého sboru).
  2. Součástí budou i křty čtyř lidí a následné přijímání do sboru. V církvi bratrské nejsou lidé křtěni jako děti, ale až v dospělosti, kdy se ke křtu dobrovolně rozhodnou na základě své víry. Křest vyjadřuje to, že jsme očištěni od hříchu a veřejně se hlásíme k Ježíši. Tři lidé budou křtěni pokropením vodou (mezi nimi bude i Miloš) a jeden člověk bude pokřtěn ponořením v bazénku.
  3. Další výjimečnou událostí bude Večeře Páně. Při ní si připomínáme, že Ježíš obětoval svoje tělo a prolil svoji krev na kříži za naše hříchy.

(aktualizováno 26. 4. 2011) pdftisk


Dnes navštívilo stránky 5 lidí, celkově už 60111.

emailadministrace stránek
Stránky Laviny Horní Krupá
Kontakt na administrátora : Milos.Matejicka@seznam.cz
TOPlist