SBOR CB --v--

Mám zájem dostávat
mesíční program na
svůj email:

Won By One

Zpět na Aktivity | English Camp

Jarní víkendový pobyt s výukou angličtiny v Hotelu Siréna v Janských Lázních (Krkonoše)

Prodloužený víkend od pátku do pondělí 5. – 8. května 2006

  • Registrace je v pátek od 18:00, 1. večeře bude v 19 hod.
  • Ukončení je v pondělí 8. května po odpoledním programu.

Adresa pobytu
Hotel Siréna, Jánské Lázně
tel:  499 875 215, mobil:  603 203 800
http://www.hotelsirena.cz

Nabízíme výuku angličtiny v menších skupinách podle stupně znalosti angličtiny, anglický zábavný program pro děti, různé venkovní aktivity a společné večerní programy s písničkami, hrami a diskuzí na aktuální témata. 

Cena je 1100 Kč za dospělého a 750 Kč za dítě do 15 let, včetně ubytování s plnou penzí, výuky a studijních materiálů. Kapacita lůžek je omezená, proto se zaregistrujte co nejdříve. Doprava: individuální, nebo společná. (Přimé autobusové spojení z metra Opatov přimo do hotelu a zpátky. Prosíme o placení předem ve výši 400 Kč/os.)

Hotel Siréna nabízí ubytování v několika budovách s různým komfortem. Většina pokojů je dvou až třílůžkových se společným WC a sprchu na patře. Máte-li požadavek na konkrétní budovu, pokoj, spolubydlící, atd., sdělte ho prosím do přihlášky. Vašim požadavkům se budeme snažit podle možností vyhovět.

Přihlášením na English Camp souhlasí osoba do 18 let s následujícími podmínkami:
  • Za chování mladých do 18 let jsou zodpovědni rodiče, pokud jsou přítomni. Ubytování je tentokrát plánováno společné pro rodiny, nikoliv oddělené pro rodiče a teenagery.
  • V případě nepřítomnosti rodičů jsou mladí podřízeni teamu organizátorů a jsou povinni navštěvovat všechny dopolední a večerní programy.
  • Kouření a alkohol jsou zapovězeny.
  • Vycházky jsou povoleny do 24:00 hodin.