SBOR CB --v--

Mám zájem dostávat
mesíční program na
svůj email:

Paradise

Zpět na Aktivity | English Camp

Podzimní víkendový pobyt s výukou angličtiny v Hotelu Siréna v Janských Lázních (Krkonoše)

Prodloužený víkend od čtvrtka do neděle 16.-19. 11. 2006
  • Registrace je ve čtvrtek 16.11. od 18:00, 1. večeře bude v 19 hod.
  • Ukončení je v neděli 19. 11. po odpoledním programu.
Adresa pobytu
Hotel Siréna, Jánské Lázně
tel: 499 875 215, mobil: 603 203 800
http://www.hotelsirena.cz

Nabízíme výuku angličtiny v menších skupinách podle stupně znalosti angličtiny, anglický zábavný program pro děti, různé venkovní aktivity a společné večerní programy s písničkami, hrami a diskuzí na aktuální témata.

Cena je 1200 Kč za dospělého a 800 Kč za dítě do 15 let, včetně ubytování s plnou penzí, výuky a studijních materiálů. Kapacita lůžek je omezená, proto se zaregistrujte co nejdříve. Doprava: individuální nebo společná (Přímé autobusové spojení z metra Opatov do hotelu a zpátky. Odjezd ve čtvrtek v 16 hodin. Prosíme o placení předem ve výši 400 Kč/os.)

Hotel Siréna nabízí ubytování v několika budovách s různým komfortem. Většina pokojů je dvou až třílůžkových se společným WC a sprchou na patře. Máte-li požadavek na konkrétní budovu, pokoj, spolubydlící, atd., sdělte ho prosím do přihlášky. Vašim požadavkům se budeme snažit podle možností vyhovět.

Přihlášením na English Camp souhlasí osoba do 18 let s následujícími podmínkami:
  • Za chování mladých do 18 let jsou zodpovědni rodiče, pokud jsou přítomni. Ubytování je tentokrát plánováno společné pro rodiny, nikoliv oddělené pro rodiče a teenagery.
  • V případě nepřítomnosti rodičů jsou mladí podřízeni týmu organizátorů a jsou povinni navštěvovat všechny dopolední a večerní programy.
  • Kouření a alkohol jsou zapovězeny.
  • Vycházky jsou povoleny do 24:00 hodin.