Tomáš Stebel

Tomáš je nejmladším článkem libereckého staršovstva.

S manželkou Gosiou se snaží usměrňovat své čtyři děti a doufají při tom v Boží milost, že jejich chyby nebudou mít na dětech špatné následky.

Narodil se do rodiny kazatele, Boží existence pro něj vždy byla samozřejmostí a již velmi brzy v dětství se rozhodl, že chce s Bohem žít, a svůj život nechávat Bohem proměňovat. Přesto musel v průběhu let mnohokrát hledat ujištění o své spáse, nebo právě o tom, jestli a jaký Bůh je. Je vděčný, že se mu Bůh dává poznávat v různých situacích a že poznává, že život s ním je opravdu naplněný.

Tomáš se ve sboru věnuje dorostu a rád pomůže v praktických záležitostech. Je pro něj potěšením, když se najde čas na návštěvách nebo při sborových událostech mluvit s ostatními účastníky o jejich zkušenostech a životních osudech. Myslí si, že času máme všichni stejně hodně a tak nemá rád frázi „nemám čas“ (někdy na to ale doplácí… ???? ).

Rád tráví čas s manželkou a svými dětmi. Dříve sportoval, nyní je rád, za jakýkoliv pohyb. Volné chvíle tráví spíše rekonstrukcí domu.

  • Oblíbené

  • Nejnovější