Manželské večery – Online


Možná jste už nějakou dobu uvažovali o tom, že byste se rádi zúčastnili Manželských večerů. Je to výborně připravený kurz, který vede k tomu, abyste si připomněli, nebo se nově naučili, jak spolu žít, abyste ve vztahu mohli prožívat radost a vděčnost za svého partnera.

Možná jste se dosud nedostali k tomu, abyste si nějaký kurz našli, chyběl čas i příležitost. Proto bychom vás rádi povzbudili, abyste zvážili mimořádnou nabídku, kterou jsme dostali od koordinátorů Manželských večerů Dagmar a Jakuba Gütnerových, a to Manželské večery online. Pokud by vás zajímalo, jak jsou pojaty, nebo byste chtěli pozvat své známé, všechny informace najdete tady: www.manzelskevecery.cz/online

Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/201029311194412/

Zveme vás, abyste tuto příležitost využili, protože je to dobrá investice do vztahu, který by měl přežít i dobu koronavirovou!


Manželské večery

Kurz Manželské večery je určen všem, kdo chtějí zapracovat na svých vztazích. Je to osm setkání, kde si s partnerem proberete osm oblastí vašeho manželského života. Je možné zorganizovat tento kurz přímo ve vašem sboru, nebo se přihlásit na kurz v blízkosti vašeho bydliště. Základní informace najdete na manzelskevecery.cz. Je také možné oslovit manžele Najbrtovy, kteří vám pomohou praktickou radou, pokud byste se rozhodli této akce se zúčastnit, případně ji přímo zorganizovat.

Kromě Manželských večerů je možné absolvovat také týdenní intenzivní kurz Manželská setkání – http://manzelska.setkani.org/


Během Valentýna zveme Česko na rande

Máte chuť investovat do budování svého vztahu nebo byste v něm rádi oživili jiskru, ale přitom si to sami užili? Nechte se v únoru 2019 pozvat na rande!

Vcházíme do místnosti a noříme se do příjemného šera – většinu světla tu zajišťují svíčky u malých stolků pro dva, které osvětlují vázičky s květinami a tváře sedících dvojic. Mají po dobré romantické večeři a povídají si jen sami dva – člověk by ani neřekl, že se tady pracuje na rozvoji vztahů. Přesto ale 73% hostů říká, že tenhle kurz jim výrazně zlepšil manželství. A takhle přitom vypadá každé z osmi setkání kurzu Manželské večery: večeře, přednáška (např. na téma umění komunikace, řešení konfliktů, rodina partnera nebo dobrý sex) a diskuse v naprostém soukromí každého páru – ukázka je tady na YouTube.

V únoru 2019 bude v rámci Národního týdne manželství začínat kurz po České republice na více než 55 místech, a to i s podporou naší církve. David Novák, předseda Rady Církve bratrské, o kurzech řekl: „Měl jsem s manželkou výsadu dvakrát manželské večery pořádat ve sboru, kde jsem byl kazatelem. Kurz po nás pak převzali jiné manželské páry, které je vedou dodnes. I osobně i jako sbor máme s „manželáky“ výborné zkušenosti a moc je doporučujeme.“ 

Najděte si na online mapě svůj kurz nebo zjistěte o kurzu víc nebo na něj někoho pozvěte!