Neděle 6. listopadu 2022

PRAVIDELNÁ OZNÁMENÍ 

Nedělní bohoslužby – zveme na nedělní bohoslužby od 10.00 hodin zde v Soukenické a také online. Budeme slavit večeři Páně.

Nedělní káva – po bohoslužbách zveme do Kavárny k vzájemnému sdílení ve Velkém klubu. Přihlaste se ke službě u kávy.   

Modlitební chvíle – zveme i na ranní modlitební chvíle každou neděli před bohoslužbami vždy od 9.00 hodin ve Spolku.

Biblická hodina – v úterý v 15:00 hodin a pak v 18.30 hodin. Po celý podzim studujeme Desatero.

Awana – každý čtvrtek od 16.30 hodin

Maminky – ve čtvrtek od 15.00 hodin.

Mládež – ve čtvrtek od 18.30 hodin

Dorost – v pátek od 16.00 hodin.

MIMOŘÁDNÁ OZNÁMENÍ 

  • Sestrám Nadě Potzové a Margitě Michalkové gratulujeme k jejich mimořádným jubileím a přejeme hojnost Božího požehnání.
  • Sborové listy na měsíc listopad jsou k dispozici v mezipatře.
  • Sborový den se chystá na neděli 20. listopadu. Uzavřeme jím výklad Desatera. Budeme mít společný oběd a po něm odpolední program, ve kterém představíme sboru zajímavé inspirativní projekty v rámci našeho společenství, které konáme, konat chceme a konat budeme – jak sbor, tak jednotlivci. Pokud nedojde ke komplikacím, topení by mělo 20. 11. fungovat.
  • Brigáda proběhne ve čtvrtek 17. 11. od 9:00 v Soukenické. Bude to příprava na Advent. Bude probíhat úklid, drobné opravy, stěhování a bude-li čas, budeme se věnovat věcem souvisejícím s šetření energií. Prosíme zájemce, aby se hlásili komukoliv z Hospodářské rady, aby se mohly dopředu připravit všechny práce.
  • Mimořádnou sborovou sbírku na rekonstukci topení a úspory energií staršovstvo prodloužilo do konce listopadu. Lze přispívat jak do kasičky v označených obálkách nebo na účet sboru s VS 678.
  • Předplatné časopisů Brána a Život víry si můžete objednávat nejpozději do poslední neděle v listopadu. 
  • Denní čtení a Hesla JB 2023 – lze zakoupit po bohoslužbě v předsálí. 
  • Modleme se za nemocné – zvláště za sestru Gabrielu Mančalovou, která je hospitalizována v hospici Štrasburk ve starých Bohnicích. A modleme se také za bratra Jana Němce. 

I nadále se modleme za Jonatana Vernera, za sestru Martinu Košťálovou, Bohuslavu Hlavničkovou. Modleme se rovněž za naše nejstarší, za sestru Květoslavu Broukalovou, Květoslavu Plichtovou, za Věru Gerhartovou, Miladu Pavlíčkovou, bratra Jana Hůlu a další.

Komentáře nejsou povoleny.